Animus'un Türkçe yama yapması yasal mı?

Yaptıkları iş te akıl karı değil, aylık/yıllık ödeme falan, kendilerini Netflix falan mı sanıyorlar anlamıyorum.

Yamadan ücret alınıyor?
Yamadan, BETA testi bitmeden ücret alınmayacak diye belirteyim, Valhalla üzerinden konuşuyoruz, Animus Çevirinin yaması çalınıp betadayken dağıtıldı, Animus ekibine facebooktan sorarsanız zaten cevaplayacaklardır.

Yaklaşık 1,5 yıldır her konuda CİMER ve Ubisoft'a şikayet ediliyorlar, hala bir şey değişmedi.

Böyle yapılması da yanlış bir taraftan neden derseniz Ubisoft bakar adamlar zaten kendi yamalarını yapmaya çalışıyor. Ben niye ek yamayla ugraşayım. Hem para cebime kalır hem Türk oyuncu kazanırım.

Yamadan, beta testi bitmeden ücret alınmayacak diye belirteyim, Valhalla üzerinden konuşuyoruz, animus çevirinin yaması çalınıp betadayken dağıtıldı, animus ekibine Facebook'tan sorarsanız zaten cevaplayacaklardır.

Yaklaşık 1,5 yıldır her konuda cimer ve Ubisoft'a şikayet ediliyorlar, hala bir şey değişmedi.

Yamalardan ücret alınıyor, DLC yamaları hiçbir şekilde ücretsiz olmayacak, eğer DLC yamalarını kullanmak istiyorsanız; üyelik alamaya mecbursunuz.

Yamalardan ücret alınıyor, DLC yamaları hiçbir şekilde ücretsiz olmayacak, eğer DLC yamalarını kullanmak istiyorsanız; üyelik alamaya mecbursunuz.

Bakın hocam, Valhalla'da sadece oyun ücretsiz olacak çünkü sadece oyun çalındı, eğer çalıntı yama kullanmak istiyorsanız, buyurun DH'de ki hırsızınkini kullanın, zaten DLC'leri kurduktan sonra ömür boyu sizde kalıyor, bir oyuncuysanız oyunu kurduktan sonra oynayıp, kaldırırsınız. Oyuna + sisteme + internete o kadar para verip DLC'ler ücretli değil diye Animus'un istediği 15 TL'ye sallamakta ayrı bir mantık. Ki zaten DLC'ler hala çıkmadı, çıktıktan sonra onların bile ücretsiz olma ihtimali ar.

Emeklerinin karşılığını almak istiyorlar gayet normal bende onların çeviri sistemine üyeyim ve gayet memnunum.

Hocam benim verecek param var ama yine üye olamıyorum, çünkü yurtdışındayım, ve maalesef TL ile alışveris yapamıyorum. Bana bu konuda yardım etseniz? Mesela Steam'iniz varsa size bir oyun alsam sizde benim için bir üyelik alsanız olur mu, hatta istediğiniz oyunu size ilk ben yollarım güvenmeniz için.
Hocam benim verecek param var ama yine üye olamıyorum, çünkü yurtdışındayım, ve maalesef TL ile alışveris yapamıyorum. Bana bu konuda yardım etseniz? Mesela Steam'iniz varsa size bir oyun alsam sizde benim için bir üyelik alsanız olur mu, hatta istediğiniz oyunu size ilk ben yollarım güvenmeniz için.

Bana bu konuda yardım eder misiniz?

Türkiye'de olamadığım için alamıyorum, size istediğiniz 15-30 TL arası bir oyun veya DLC hediye ederim, oyun size ulaştıktan sonra bana üyelik alamaz mısınız? Şu an maalesef Türkiye'de bir yakınım ve arkadaşım bulunmuyor.

Son düzenleme:

Türkiye'de olamadığım için alamıyorum, size istediğiniz 15-30 TL arası bir oyun veya DLC hediye ederim, oyun size ulaştıktan sonra bana üyelik alamaz mısınız? Şu an maalesef Türkiye'de bir yakınım ve arkadaşım bulunmuyor.
Animusun ödeme sistemi ulusal değil mi? Ben kayıt olunca euro seçeneği de vardı.

Geri
Yukarı