Ankara halkı ayakta!

Arkadaşlar yorumlara bakıyorumda ne bu kin ne bu nefret ya yorumlardaki arkadaşların kaçı Suriye'li biriyle konuşup derdini dinledi ya. Benim amcam şu an yakılan ve yağmalanan yerlerde polis olarak görev yapıyor ve anlattıklarına göre masum insanların evleri barklarını yakıyorlar evet bir kardeşimiz şehit oldu fakat diğerlerinin suçu ne tanıdığımız bir amca var sakat kendisi geçimini su satarak sağlıyor millet hayrına su alıyor adam yıllarca biriktirdi bir ev aldı zar zor... Onu yakmışlar ya bu faşistlik ve ırkçılıktır Almanya'da yaşayan bir Türk olduğunuzu bir türkün bir almanı öldürdüğünü ve sizin evinizin yakıldığını düşünün. Ben bir ara bir vakfa gittim ve adamlara türkler zulüm ediyorlar gerçekten ya.

Kurunun yanında yaşta yanar. Suriye'li ya da Afgan'lı fark etmez. Yaşam tarzları belli orta doğu çöplüğünden gelmişler. Adamlar 5000 yıl geriden geliyor.

Yok yaşlısı dayak yiyormuş, suçsuzu dayak yiyormuş. Bize ne? Öldürülen tecavüz edilenlerin ne suçu vardır. Birinizin yaptığı hata hepinizi götürür inşallah mülteci dostlar 👍 .

Geri
Yukarı