Türk halkı neden Atatürk'ü kötülüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bu durumu büyük ihtimal siz de fark etmişsinizdir. Anlamadığım nokta neden bir insan bir sürü savaş kazanmış, bir ülke kurmuş, bir sürü fabrika açan vb. şeyler yapmış birini neden kötüler? Atatürk'ün bir zararını tarih derslerinde ve kitaplarında görmedim veya duymadım.

Herkese merhaba. Bu durumu büyük ihtimal siz de fark etmişsinizdir. Anlamadığım nokta neden bir insan bir sürü savaş kazanmış, bir ülke kurmuş, bir sürü fabrika açan vb. şeyler yapmış birini neden kötüler? Atatürk'ün bir zararını tarih derslerinde ve kitaplarında görmedim veya duymadım.
Müslümansan kötüleyeceksin kardeş! Bir de illegalci cool havalı falansan şart.

İngilizlerden, Fransızlardan kurtardı ya Atatürk bizi o yüzden sevmiyorlar. Hainleri astirdigi için sevmiyorlar, sahte hocaları astığı için sevmiyorlar. Cahillikten dolayı işte.Vatan hainleri asildi bunlar hocaları astı diyor hala.

Müslümansan kötüleyeceksin kardeş! Bir de illegalci cool havalı falansan şart.
He kanka ben de muslumanim da sacmalamissin burda ironi mi bilemiyorum ama.

Daha geçende forumda 2 kişi şeriatı savunup Atatürk'ü kötülüyordu. Bu halkın monarşi altında ezilmesi lazım, eziliyor da.

İngilizlerden, Fransızlardan kurtardı ya Atatürk bizi o yüzden sevmiyorlar. Hainleri astirdigi için sevmiyorlar, sahte hocaları astığı için sevmiyorlar. Cahillikten dolayı işte.Vatan hainleri asildi bunlar hocaları astı diyor hala.

He kanka ben de muslumanim da sacmalamissin burda ironi mi bilemiyorum ama.
Türk halkı için elinden geleni yapmış. Keşke halkımız anlayabilse ama cahillik seviyesi fazla Türkiye'de.

Daha geçende forumda 2 kişi şeriatı savunup Atatürk'ü kötülüyordu. Bu halkın monarşi altında ezilmesi lazım, eziliyor da.
Umarım forumdan atılmışlardır süresiz bir şekilde. Bir de insanlar şeriatta ne buluyorlar ki? Kölelik gibi bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı