Satılık Ankara içi PC donanımları

Piyasayı alıcı oluşturur, talebi oluşturan adama kızacaksınız. Bilginin her şey olduğu bir dönemde, alternatif üretemeyen bir beyinle, hala eski parçalardan medet uman kafalara kızmalısınız. O kafa hala o eski ürünleri talep ettikçe, piyasada uçar tabii ki. Ne yani 9 yıllık anakartın ederi 240 TL'midir? Bence o da fazla. O kafa talep ederse piyasada uçacaktır. Derler ya "uçana değil uçuruna bak" diye. Adam ne güzel tespit etmiş.
Para olmayınca ne yapacaksın ki? 1800 lira bütçeye tomohawk, ROG koyamayacaksın ki?

Para olmayınca ne yapacaksın ki? 1800 lira bütçeye tomohawk, ROG koyamayacaksın ki?
Neymiş? PİYASAYI ALICI OLUŞTURURMUŞ nokta. Eee sen gider 1800 TL'ye anakart bakarsan, H61'de 350 TL olur. O zaman da millete kızmayacaksın. Önce kendi kapının önünü temizleyeceksin. Neyse daha da uzatmayalım. Burada satış yapmaya çalışan SIRADAN bir insanım, ne sizi ne de memleketin zekası üzerine betimleme yaparak işi çözebilirim. Sadece bende sizin gibi suyun akışına göre kendimce yön alırken, kıyıya toslamamak için çabalıyorum.

RX 460-560 GTX 1050-1050ti-960 arıyorum. Elinizde mevcut mudur? Manisa'dayım.

Merhaba, ilk sayfamdaki kartlar harici şu an satışta başka kartım yok. Ürün tedariki çok zorlaştı. Artık ne gelirse bahtımıza diyoruz.
Teşekkür ederim. Elinize ulaşınca etiketlerseniz sevinirim.
DÜZENLEME:Çarşamba günü attığım yorum niye her gün "bugün" atılmış gibi gözüküyor?

Teşekkür ederim. Elinize ulaşınca etiketlerseniz sevinirim.
DÜZENLEME:Çarşamba günü attığım yorum niye her gün "bugün" atılmış gibi gözüküyor?
Öne çıkar yapınca oluyor sanırım.
İ5 3470'li Technopc'nin içinde fazladan 3,5" HDD takabileceğim yer var mı? Durumu nedir? Sıcaklıklar hakkında fikir verebilir misiniz 7/24 yük altında çalışsa?

Öne çıkar yapınca oluyor sanırım.
İ5 3470'li Technopc'nin içinde fazladan 3,5" HDD takabileceğim yer var mı? Durumu nedir? Sıcaklıklar hakkında fikir verebilir misiniz 7/24 yük altında çalışsa?
Isı değerleri inanılmaz derecede düşüktür. Toplamda zaten ciddi bir elektrik sarfiyatı olmadığından, ısı sorunu olmamaktadır. 7/ 24 çalışmasını engel bir sorun yada nedeni yok. İkinci HDD/ SSD takılamıyor, isterseniz, 1 TB 2.5" HDD takabilirim. Kendisi zaten 3.5" HDD az büyük :)

Merhaba, elinizde 5600 XT var mıdır veya MSI RX 570 Armor OC 4 GB almayı düşünür müsünüz?

Geri
Yukarı