Satıldı Ankara içi satılık GALAX 1070Ti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben bile almayı düşünüyorum şu an. Fiyat gerçekten çok uygun :)
Ya ben biraz böyleyim 200-250 lira aşağı satarım, geçen hafta play station sattım 1500e halbuki 3 oyunlu olanlar 1700 1800 e gidiyor. Ama monitör alma ihtiyacım var 1080P kesmiyor bu kartı :) İstersen vereyim? :D

@sceyhan Hocam düşünüyorsanız salı gününe kadar kararınızı verin derim çünkü diğer sitelerden yazanlar var muhtemelen bu hafta içi gidecek kart. 100 lira için böyle temizlikte ve sağlam bir kartı kaçırmayın forumdansınız zaten.

Hocam fiyatı revize etmeni öneririm zira, Black Friday indirimleri ile 1070Ti yurt dışında 0 olarak 2000₺-2100₺ arasında alınabilir olacak.
Zaten yukarıda da belirttim pazarlık koyacağım diye 2100-2200 e bu hafta muhtemelen satılacak ancak bu kartın o kadar düşeceğine imkan vermiyorum. Kart şu an 550-600 dolar bandında. Black friday'de en fazla inse inse 450-500 dolara iner ki o da zaten bizim kurla 2500 üzeri yapıyor,o da zor bence.
@sceyhan Kardeş almayı düşünüyor musun hala?
2100 TL bütçem var hocam uygun görürsen konuşalım.

Son düzenleme:
Fiyatın revize edilecek bir durumu yok, adam 2200'e veririm diyor daha ne olsun. Hatta 2100'e bile bırakacak herhalde. :D

@matadoria Monitör almam lazım para lazım satılsa iyi olur :) İndirimleri beklyor insanlar biliyorum ama umdujklarını bulamayınca yeniden yazmaya başlarlar diye düşünüyorum.

@matadoria Monitör almam lazım para lazım satılsa iyi olur :) İndirimleri beklyor insanlar biliyorum ama umdujklarını bulamayınca yeniden yazmaya başlarlar diye düşünüyorum.
Dostum 2100TL altına kesinlikle vermeni önermiyorum. Gelecek ay olmuş olsaydı ben alırdım kaçırmazdım ama nasip işte. :)

@matadoria Valla yine sattığım şeylerden zarar ederek satıyorum :) Geçen PS4 ü 200 lira düşündüğümün azına sattım ekran kartını alıcam diye :) 2100 e bile zor ineceğim çünkü 1 yıl kullanılmış 1070leri satıyorlar o fiyata. Tertemiz kart yahu benim ki üstelik sorunsuz olduğu falan belli bi de :)

@matadoria Valla yine sattığım şeylerden zarar ederek satıyorum :) Geçen PS4 ü 200 lira düşündüğümün azına sattım ekran kartını alıcam diye :) 2100 e bile zor ineceğim çünkü 1 yıl kullanılmış 1070leri satıyorlar o fiyata. Tertemiz kart yahu benim ki üstelik sorunsuz olduğu falan belli bi de :)
2. el işte dostum yapacak bir şey yok malesef. Kutusu açılmış olsun ama kullanılmamış olsun o ürün yinede 2. el muamelesi görüyor. O yüzden zarar ederek sattırır kendisini ürün mecburen. :) Alıcısına hayırlı olsun şimdiden, belli mi olur belki bende niyetlenirim. :)

@FrontPage. kartın değerini daha fazla düşürme bence dediğin gibi bu fiyata 1 yıllık GTX 1070 satıyorlar. Biraz sabret, değeri bundan fazla zaten alıcı çıkacaktır diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı