Satıldı Ankara içi satılık GALAX 1070Ti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FrontPage.

Kilopat
Makaleler
3
--SATILDI--

10.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Son düzenleme:
Fiyata revize şart. Kartın Bulk olması ve paralel ithalat olması da fiyatı az çok etkiler. Ama pazarlık payı ile kartın ederi fiyatına gideceğine eminim. Kartın temiz kullanıldığı zaten besbelli. Güncel 1070Tİ piyasası 2300-400 TL civarlarında. İyi satışlar dilerim. Kartı Letgo, DH Forum, Sahibinden.com üzerinden paylaşmanı da öneririm. Daha çabuk müşteri bulabilirsin. Yeni kart almasam ben bile düşünebilirdim. :)

Kasa fanlarınız güzelmiş :) Marka model nedir acaba ?
Tahmini Teslimat Zamanı

3lü olanlarından aldım. Kendi kontrolcüsü de var bambaşka hava kattı bilgisayara. Eğer amacınız sadece kasa içerisindeki sıcaklığı dışarı atmaksa gayet başarılı ve ideal. Yalnız PSU'ya bağlandığı için birazcık ses yapıyor beni fazla etkilemiyor ama kesinlikle 23 doları hakediyor. Ayrı bir konu olarak önereceğim daha sonra.
Fiyata revize şart. Kartın Bulk olması ve paralel ithalat olması da fiyatı az çok etkiler. Ama pazarlık payı ile kartın ederi fiyatına gideceğine eminim. Kartın temiz kullanıldığı zaten besbelli. Güncel 1070Tİ piyasası 2300-400 TL civarlarında. İyi satışlar dilerim. Kartı Letgo, DH Forum, Sahibinden.com üzerinden paylaşmanı da öneririm. Daha çabuk müşteri bulabilirsin. Yeni kart almasam ben bile düşünebilirdim. :)
Sahibinden ve letgoda 100 lira ile düşürdüm fiyatı ama burada düşürmedim açıkcası buradan pek müşteri bulabileceğimi sanmıyorum. :) Fazla bakan yok bu bölüme.
Fiyat güncelledim arkadaşlar monitör için para lazım. 2350TL

Son düzenleme:
2100 TL bütçem var hocam uygun görürsen konuşalım.

@sceyhan Hocam 1 yıll kullanılmış 1070 tek fanlı modeller 2000e gidiyor, en azından 2200 etmeli 1070Ti sadece 1 ay kullanıldı üstelik. Uygunsa mail adresimi vereyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı