Ankara içinde zorunlu yaz stajı yeri önerisi

Erenaslan01

Decapat
Ankara'da yaşıyorum. Zorunlu yaz stajı için 30'dan fazla yere başvurdum, hiçbiri olumlu dönüş yapmadı. Makine ve elektrik - elektronik için staj yapmam lazım yer yok. Bildiğiniz başvurabileceğim yer var mı?

Hocam zorunlu stajını okulun ayarlamadı mı? Okulla görüştün mü?

Geç kalmışsın biraz, birkaç ay erken olsa ulusal staj programına kaydol oradan bir staj teklifi alırsın diyecektim ama bu dönem yapamazsan aklında bulunsun diğer dönemler için başvurabilirsin.

Hocam zorunlu stajını okulun ayarlamadı mı? Okulla görüştün mü?

Geç kalmışsın biraz, birkaç ay erken olsa ulusal staj programına kaydol oradan bir staj teklifi alırsın diyecektim ama bu dönem yapamazsan aklında bulunsun diğer dönemler için başvurabilirsin.

Ulusal staja başvurdum,oradan birşey çıkmadı. Okula sorunca bunca öğranci var hepsine nasıl staj yeri ayarlayalım diyor.

Hocam geçmiş olsun. Linkedln üzerinden bölümünle alakalı şirket müdürlerine yazarsan bir çere olur belki.

Bu işlerde tabıdık olmadıktan sonra çok zor. Bir aylık staj için bile adamlar genel not ortalamayı 4 üzerinden en az 3 istiyor, iyi bir İngilizce ve birçok PC programlarını çok iyi bilmemizi istiyor.@samedovic

Geri
Yukarı