Ankara Kızılay'da nereden mouse alınabilir?

İnternetten alsanıza neden Kızılay? Oradaki bilgisayarcılardan alacağınız mouse ne kadar kalitelidir Allah bilir. Bilindik markaları da daha pahalıya satarlar. İlla elden gidip alacaksanız metroyla hızlıca Ankamall'e geçip oradan alın.

İnternetten alınan ürünler kesinlikle daha iyi. Giriyorsun Akakçe'ye istediğin ürünün en uygun fiyatlısını buluyorsun. Bilgisayarcı bilgisayarcı gezmek zorunda kalmıyorsun. Genellikle bilgisayarcılardan çok daha ucuza satılıyor zaten.

Kızılay AVM açık değil mi?

İflas etti. Öyle bir yer yok artık.

İnternetten alınan ürünler kesinlikle daha iyi. Giriyorsun Akakçe'ye istediğin ürünün en uygun fiyatlısını buluyorsun. Bilgisayarcı bilgisayarcı gezmek zorunda kalmıyorsun. Genellikle bilgisayarcılardan çok daha ucuza satılıyor zaten.

Katılıyorum. Yıllardır hemen her şeyimi internetten alır geçerim. 1-2 güne geliyor zaten. Eğer bir sorun yaşarsam ( çok nadir olur ) gönderiyorum iadeye bitiyor. Vatan, Media, Teknosa gibi yerler uygun değil maalesef.

İnternetten alsanıza neden Kızılay? Oradaki bilgisayarcılardan alacağınız mouse ne kadar kalitelidir Allah bilir. Bilindik markaları da daha pahalıya satarlar. İlla elden gidip alacaksanız metroyla hızlıca ANKAmall'e geçip oradan alın.
Sabah mouse'um bozuldu ve hazır Kızılay'dayken yenisini alayım, internetten alıp bana ulaşmasını beklemeyeyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı