Ankara nasıldır?

Hafta sonu Ankara'ya gideceğim. Ankamall'de sinema fiyatları ne kadar? Koltukları nasıl? Salon nasıl? Ankamall nasıl? Lunapark açık mı? Lunapark fiyatları neler?

Bana genel anlamda Ankara'yı anlatır mısınız? Aşti'ye yakın gezilebilecek yerleri vs. ne kadar sürede gidilebileceğimi falan. Şimdiden teşekkür ederim.

Dağ, taş, bayır :D. Anıtkabir ve gençlik parkını gezebilirsin.

Hafta sonu Ankara'ya gideceğim. Ankamall'de sinema fiyatları ne kadar? Koltukları nasıl? Salon nasıl? Ankamall nasıl? Lunapark açık mı? Lunapark fiyatları neler?

Bana genel anlamda Ankara'yı anlatır mısınız? Aşti'ye yakın gezilebilecek yerleri vs. ne kadar sürede gidilebileceğimi falan. Şimdiden teşekkür ederim.

Bence Bahçelievler tunalı gibi yerlerde takılmak daha güzel.

Bana genel anlamda Ankara'yı anlatır mısınız? Aşti'ye yakın gezilebilecek yerleri vs. Ne kadar sürede gidilebileceğimi falan. Şimdiden teşekkür ederim.

Kanka oraya okul gezisinde gitmiştim. Harbi İnstagram'daki meemler gibi. Ama soğuk bir yer. Bir de Ankamall güzel bir yer, içinde kaybolmuştum.

Bana genel anlamda Ankara'yı anlatır mısınız? Aşti'ye yakın gezilebilecek yerleri vs. Ne kadar sürede gidilebileceğimi falan. Şimdiden teşekkür ederim.
images.jpeg

Tamam belki çok arap dolu ama tarihi yerler çok güzel.
Gezmek için fena değil dedim. Ankara dediğin yer, yukarıdaki gibi beton yığını. Ayrıyeten nüfusu çok fazla, aşağılık ırk tarafından istila edildi.

Ben yaşamak istediğim yerin boğucu olmasını istemem. Doğal güzellikler ve deniz önemli. Ankara'da bunların hiçbiri yok.

Özetle, yaşamak için en kötü şehirlerden biri.

Dosya Ekleri

• IMG_0182.jpeg
    IMG_0182.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 10
Planlamam şöyle;

Anıtkabir'de nöbet değişimini izlemek,
Kahvaltı yapmak
Ankamall.

Gençlik parkını duymamıştım daha önce. Nasıl bir yer? Ayrıca A City'de fiyatlar ve salon durumu nasıl? Eli yüzü temiz mi?

Vaktiniz kalırsa Anıtkabir'in arka sokağında bulunan Kara Harp Okulu'nu da ziyaret etmenizi öneririm. Gerçekten çok güzel ve tıpkı bir müze gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı