Ankara'da dolmuş ve özel halk otobüsü sorunu çözüldü

@495477 hocam sonra antlasma falan diyor. Tamam yapalım antlasma, ee sürekli petrol bulunuyorsa biz bu ülkenin topraklarını neden Katarlılara satıyoruz diye arkadasa soruyorum. Cevap yok.
İşinize mi gelmiyor yoksa?
Sizin işinize gelmiyor olabilir. Önce benim sorumu cevaplarsan sonra tartışmaya kaldıgımız yerden devam ederiz.

Yav bir ekmek 2.25 olmuş, meyveli soda 3 lira olmuş, magnum 12 lira olmuş, milka 13 lirayı geçmiş ben anlayamıyorum hala daha neyi savunuyorlar🤔
274297899_10160281760453287_7594607374657236329_n.jpg

@siriius hocam bunlar okumaz ve araştırmaz. Okuyup araştırma yapsalar zaten onları desteklemezler. Denecek çok bir şey yok, göz ardı edip geçtim. Bu tartışmanın sonu bitmez çünkü.

Evet arsa alındığını söyleyen iddia sahibine bakıyoruz kimmiş. Akp grup başkan vekili. Hem de elinde belge bile yok. Daha sonra gidip süheyl Batum'un açıklamasını okumadığına bile eminim.

Hocam yine söylüyorum oradan her kesimden insanlar arsa aldı ama siz sadece yabancılara satılanı söylüyorsunuz hatta katarlılara satılanı sadece avrupalılar hollandalır ABD liler almadı mı?

@siriius buna ek olarak o HDP neden mecliste? Malum kişinin HDP'yi meclisten silecek yetkisi var. Egitimli kisiler ve Z kusagı her seyin farkında, onlar da kaybedecegini biliyor. Malum partiden istifa eden edene zaten. 2023'te kacacak yer arayacaklar.

@siriius ne desek anlamayacaklar hocam. Kendi hallerine bırakmak en iyisi, yapacak bir sey yok. Tek diyeceğim hakkımızı yiyenler ya da onlara vesile olanlar ne bu dünyada ne de ahirette gün yüzü görsün. Baska denecek bir sey yok. Ben konuyu takipten çıkıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı