Ankara'da Esenboğa'dan Nata Vaga'ya nasıl gidilir?

Ayberkygn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar Ankara Esenboğa havaalanından Mamak'taki Nata Vega'ya gitmem lazım lakin oraya nasıl gideceğimi bilemiyorum. En uygun fiyat olarak oraya gidişim nasıl olur yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok mutlu olurum.

Bende Mamak'ta oturuyorum. Esenboğa havaalanından Kızılay'a gitmen gerekiyor, oradan ise 339-340-330 numaraları otobüslere binmen gerekiyor.
Ek olarak dolmuşa binmek istersen, dolmuş için Sihhiye köprüsüne gitmen gerekiyor oradaki dolmuşlar seni Nata Vega'ya götürecektir.-
Esenboğa'dan Kızılay'a gidilecek seçenekler bu linkte mevcut istediğin şekilde Kızılay'a gelebilirsin dostum.

Bende Mamak'ta oturuyorum. Esenboğa havaalanından Kızılay'a gitmen gerekiyor, oradan ise 339-340-330 numaraları otobüslere binmen gerekiyor.
Ek olarak dolmuşa binmek istersen, dolmuş için sihhiye köprüsüne gitmen gerekiyor oradaki dolmuşlar seni nata Vega'ya götürecektir.-
Esenboğa'dan Kızılay'a gidilecek seçenekler bu linkte mevcut istediğin şekilde Kızılay'a gelebilirsin dostum.

Otobüsün beni bıraktığı yer ile nata Vega arasında ne kadarlık bir mesafe oluyor?

Ortalama 20-25 dakika dostum.

Yürüme mi yoksa arabayla mı? Bir de bahsettiğiniz otobüslere sırasıylamı bineceğim yoksa üçünden birine binsem olur mu? En son Total'de havaalanından kızılaya oradan otobüse oradan dolmuşla AVM'ye ne kadar sürede varırım. Bir de oradan Ankara Gar'a nasıl dönerim?

Yürüme mi yoksa arabayla mı? Bir de bahsettiğiniz otobüslere sırasıylamı bineceğim yoksa üçünden birine binsem olur mu? En son Total'de havaalanından kızılaya oradan otobüse oradan dolmuşla AVM'ye ne kadar sürede varırım. Bir de oradan Ankara Gar'a nasıl dönerim?

1. Otobüsle.
2. 339 330 340 bu üçünden birine Kızılay'dan binerseniz Nata Vega'da olursunuz.
3. İlk olarak havaalanından Kızılay'a sonra oradan otobüsle AVM'ye toplamda 1.5 saate Nata Vega'da olursunuz.
4. Nata Vega'dan geçen "gençlik parkı" dolmuşuna binerseniz tren garında olursunuz.

1. Otobüsle.
2. 339 330 340 bu üçünden birine Kızılay'dan binerseniz Nata Vega'da olursunuz.
3. İlk olarak havaalanından Kızılay'a sonra oradan otobüsle AVM'ye toplamda 1.5 saate Nata Vega'da olursunuz.
4. Nata Vega'dan geçen "gençlik parkı" dolmuşuna binerseniz tren garında olursunuz.
Her şey için çok teşekkürler ne kadar yardımcı olduğunu ne kadar söylesem azdır.Çok çok çok sağolasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı