Dubai'ye nasıl gidilir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 4700mq 3.40ghz
Gt740m 2gb
2x4 1600mhz
Samsung 870 Evo 500gb
Babam 30 yıllık polis dolayısıyla yeşil pasaport alabiliyorum. 15 yaşındayım. Sorularım bunlar:
Yeşil pasaport kaç liraya alırım?
Dubaiye ebeveynsiz gidebilir miyim?
En ucuz uçak 5500₺ ye gidiş dönüş buldum.
Bir videoda başkasının evinde ücretsiz kalma gibi bir şey gördüm bilgisi olan var mı?
Sizce bunlar kaç liraya patlar?

İlk pasaport alımında sadece defter parası ödüyorsun diye biliyorum 550 civarı bir şey. Ebeveynsiz gitme olayını bilmiyorum. Başkasının evinde kalma şeklinde programlar vs var ama ne kadar güvenlidir kendinizin düşünmesi lazım. Yeme içme vs yanına en az 20 bin garanti almanı öneririm konaklama hariç.

Neden özellikle dubai? Özel değilse?

Uçak bileti diğer ülkelere nazaran daha az diye biliyorum. Yani en uygun şekilde yurt dışına gitmek istiyorum.

İlk pasaport alımında sadece defter parası ödüyorsun diye biliyorum 550 civarı bir şey. Ebeveynsiz gitme olayını bilmiyorum. Başkasının evinde kalma şeklinde programlar vs var ama ne kadar güvenlidir kendinizin düşünmesi lazım. Yeme içme vs yanına en az 20 bin garanti almanı öneririm konaklama hariç.

Hocam 20 bin ise gitmem çok zor. 7 gün kalmayı düşünüyorum. Ve dubaiyi yürüyerek gezmek istiyorum. Yemek falan süpermarketten hazır alsam. Neye para harcarim sizce?

Uçak bileti diğer ülkelere nazaran daha az diye biliyorum. Yani en uygun şekilde yurt dışına gitmek istiyorum.

Hocam 20 bin ise gitmem çok zor. 7 gün kalmayı düşünüyorum. Ve dubaiyi yürüyerek gezmek istiyorum. Yemek falan süpermarketten hazır alsam. Neye para harcarim sizce?
Hocam yaşınız küçük böyle şeylerde fazladan para alınır evdeki hesap çarşıya uymaz bişeyler olur elbet market fiyatlarıyla yine pahalıya gelir vs vs.

Dubai yerine vizesiz gezebileceğin balkan ülkelerine bir göz at, daha uyguna gidebileceğin yerler elbet vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı