Ankara’da internet kafe ne kadar kazandırır?

• Konuyu başlatan Ayann
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 3B
Hayali bir hesap yapalım.

20 PC'den saatlik ortalama 11 adet PC açık, saatlik ücreti 2TL olursa ve 8 saat çalışırsan günlük PC gelirin 176TL yapar.

5 PS4'ten saatlik ortalama 1.5 adet PS4 açık, saatlik ücreti 3TL olursa ve 8 saat çalışırsan günlük gelirin 36TL yapar.

Topla ikisini yaptımı *kırk pardon 212TL günlük.
Ayda 4 gün izin yapsan 26 gün çalışmış olursun, 5512TL ciro yapar. Şimdi makinelerin, malzemelerin ve kira gibi bileşenlerin değerini sen düş.

2TL'de nedir ben PC için 4TL, PS4 için 5TL yaparım, üstünede terminatör gibi günde 12 saat çalışırım dersen fiyat değişir. Aylık ciron 16068TL olur. Bi dakka ya ben okulu bırakıyorum iyi fikirmiş hesap yaptıkça kafası yeni yeni geldi.

İnternet kafede saçma bir yer değil de ortalama bir yerde bile açsan her türlü kârı var. İnternet kafe işletmenin zorluğu ses kirliliğine dayanıklı olmak. Mentalim kaldırır diyorsan gir bu işe kesinlikle. Her türlü kâr yaparsın ama açacağın yere göre ciron ona göre artacaktır. Uzun süre yer araştır. Genç kitlenin yakın olduğu yerlerde bulun.

İnternet kafeye PS koyamazsın veya tersini yapamazsın. Hatta benim bildiğim İnternet kafedeki bilgisayara oyun kolu bile takamazsın. illa yapacağım diyorsan ayrı dükkan tutup, ayrı izin alacaksın. Paketli bisküvi satmak için bile bir ton izin, belge isteyen belediyeler varmış. Bu işe niyetin varsa İnternet kafecilerin forumu var. Oradan daha kesin bilgiler alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı