Ankara'da ISS önerisi

DOM!N!Q

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben şu an Keçiören Fen Lisesinin yanında alt yapısı genel olarak 50-60 MB olan ancak benim 16 MB aldığım bir yerde oturuyorum. Ping değerleri çok iyi. Valorant'ta 12, LoL'de 17 civarı alıyorum. Tek sıkıntı internet hızı (tarifem Türk Telekom). Benim sizlere sormak istediğim, pingim yükselmeden Ankara'da 32 MB ve üstünü alabileceğim internet sağlayıcıları var mıdır? Ping konusunda cidden hassasım. Kendi kullandığınız ve Ankara oturduğunuz sağlayıcıları da anlatabilirseniz iyi olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben şu an keçiören fen lisesinin yanında alt yapısı genel olarak 50-60 MB olan ancak benim 16 MB aldığım bir yerde oturuyorum. Ping değerleri çok iyi. Valorant'ta 12, LoL'de 17 civarı alıyorum. Tek sıkıntı internet hızı (tarifem Türk Telekom). Benim sizlere sormak istediğim, pingim yükselmeden Ankara'da 32 MB ve üstünü alabileceğim internet sağlayıcıları var mıdır? Ping konusunda cidden hassasım. Kendi kullandığınız ve Ankara oturduğunuz sağlayıcıları da anlatabilirseniz iyi olur.

Netspeed tavsiye ederim.

Pek çok kişi sevmiyor ama yine Türk Telekom ek olarak TurkNet.

İstanbul'da yaşıyor olsaydınız TurkNet derdim.

Arkadaşlar, ben şu an Keçiören Fen Lisesinin yanında alt yapısı genel olarak 50-60 MB olan ancak benim 16 MB aldığım bir yerde oturuyorum. Ping değerleri çok iyi. Valorant'ta 12, LoL'de 17 civarı alıyorum. Tek sıkıntı internet hızı (tarifem Türk Telekom). Benim sizlere sormak istediğim, pingim yükselmeden Ankara'da 32 MB ve üstünü alabileceğim internet sağlayıcıları var mıdır? Ping konusunda cidden hassasım. Kendi kullandığınız ve Ankara oturduğunuz sağlayıcıları da anlatabilirseniz iyi olur.
hocam oturduğun yerde boş port sorgulaması yap buraya at bi şu siteden adresini gizleyip İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet

Aynen hocam önceki internet sağlayıcınızın taahütü bitiyorsa turknet iyidir taahütsüz istediğiniz zaman para ödemeden değiştirebilirsiniz memnun kalmazsanız. bende şuan turknet kullanıyorum hız değerlerim bu şekilde;

ek olarak sorunuz olursa cevaplayabilirim

1635518914944.png

Almayı düşünürseniz bir kod bırakayım kayıt olurken bunu söylerseniz ikimiz de 1 ay ücretsiz kullanabiliriz : ATA22HN47PIN

Aynen hocam önceki internet sağlayıcınızın taahütü bitiyorsa turknet iyidir taahütsüz istediğiniz zaman para ödemeden değiştirebilirsiniz memnun kalmazsanız. bende şuan turknet kullanıyorum hız değerlerim bu şekilde;

ek olarak sorunuz olursa cevaplayabilirim

Eki Görüntüle 1201497

Almayı düşünürseniz bir kod bırakayım kayıt olurken bunu söylerseniz ikimiz de 1 ay ücretsiz kullanabiliriz : ATA22HN47PIN
hocam istanbuldamısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı