Ankara'da kar sebebiyle tatil uzar mı?

hero11cf

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar selam. 15 tatilden çıkmak üzereyiz lakin bugün Ankara hava durumuna baktığımda kar yağışının pazartesi günü gece 12'de başlayıp salı günü gece 12'de biteceğini gösteriyor. Sizce tatil uzar mı yoksa yarın okula gider miyiz? Vali açıklamasını bekleyemedim 😄

resim_2023-02-05_150258213.png

Kaynak: www.mgm.gov.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. 15 tatilden çıkmak üzereyiz lakin bugün Ankara hava durumuna baktığımda kar yağışının pazartesi günü gece 12'de başlayıp salı günü gece 12'de biteceğini gösteriyor. Sizce tatil uzar mı yoksa yarın okula gider miyiz? Vali açıklamasını bekleyemedim 😄

Eki Görüntüle 1658174

Şu an yapılmış resmi bir açıklama yok, bekliyoruz.

Eki Görüntüle 1658174

Hocam ben de merak ettim ne olucak. İnşallah tatil olur.

Eki Görüntüle 1658174

Gece boyu yağışlı gözüküyor. Gece yağarsa ihtimali var :)

Genellikle arka arkaya tatil vermeyi sevmiyorlar ama bu aralar Ankara'da bir sapıttı. Çöl diye dalga geçiyorduk 2-3 gündür ne zaman dışarı baksam beyazlık görüyorum.
Ankara'ya yağış almıyor diye çöl demiyoruz ki ikliminden dolayı diyoruz. Yılın 2-3 ayı dışında sap sarı bir memleket. Genelde yerler buz tuttuğu zaman tatil yapılıyor. Çokta ümitlenme bu vali genelde minimum şekilde tatil yapıyor.

Ankara'ya yağış almıyor diye çöl demiyoruz ki ikliminden dolayı diyoruz. Yılın 2-3 ayı dışında sap sarı bir memleket. Genelde yerler buz tuttuğu zaman tatil yapılıyor. Çok da ümitlenme bu vali genelde minimum şekilde tatil yapıyor.

Ama meteoroloji de bir yandan uyarı yapıyor Ankara ve İstanbul'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı