Ankara'da Lenovo laptop temizletmek için yer önerisi

UltimateTeam

Centipat
Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopum var ama 3 yıldır hiç temizlemedim, artık oyun indirmeye falan bıraktığımda aşırı fazla fan sesi geliyor ve 60FPS oyunlarda 95 derecenin üstüne çıkıyor. Ama göndereceğim yerin parça/bilgi çalmasından çekiniyorum. Ankara'da bununla ilgilenen resmi servis var mı? Tahminen ne kadar tutar?

Lenovo'nun resmi teknik servisi dışında her yer parça çalabilir.

Güvenilir teknik servisler illa ki vardır diye düşünüyorum. Her bilgisayarcıyı aynı değerlendirmek yanlış olur.

Size tavsiyem youtube üzerinden ''Lenovo IdeaPad Gaming 3 disassembly'' şeklinde aratıp videolara bakarak yapmak olur.

Güvenilir teknik servisler illa ki vardır diye düşünüyorum. Her bilgisayarcıyı aynı değerlendirmek yanlış olur.

Size tavsiyem youtube üzerinden ''Lenovo IdeaPad Gaming 3 disassembly'' şeklinde aratıp videolara bakarak yapmak olur.
Şimdi benim bu sakarlıkla bilmem ne kadarlık bilgisayarı bozmayalım 😅

Gerçi muhtemelen çok para isteyecekler ama bakalım, bilgisayar CPU'su 92 dereceye falan çıkıyor oyun açmaya korkuyorum.

Şimdi benim bu sakarlıkla bilmem ne kadarlık bilgisayarı bozmayalım 😅

Gerçi muhtemelen çok para isteyecekler ama bakalım, bilgisayar CPU'su 92 dereceye falan çıkıyor oyun açmaya korkuyorum.

Kısa devre yaptırmamaya özen gösterirseniz ve üzerine oturup kırmazsanız bir şey olmaz diye düşünüyorum :)

Sorduğum kadarıyla Ankara'da Lenovo servisi yokmuş ve İstanbul'a gönderilmesi gerekiyormuş, o da daha fazla risk demek zaten, neyse tanıdık biri önerirse oraya giderim artık.

Geri
Yukarı