Ankara'da okumak mı İzmir'de okumak?

En kotu CHP belediyesi olan Izmirde bile hala CHP veriliyor. Olay cidden sag sol değil. Basa isini bilen bir adam gelmeli. Bu adam CHP de olur, AKP de ne farkeder. Suanki yapamiyor bisey.
Ülke de CHP'den fazla hizmet veren başka bir parti yada kuruluş yok.

Ülke de CHP'den fazla hizmet veren başka bir parti ya da kuruluş yok.

Aynen kesin öyledir ağızımı bozmayacağım forum olduğu için. Bütün belediyleri ortada gel de gör bakalım Edirne'yi ne halde ne alt yapısından hayır var ne de yollarından hayır var normalde AKP'li değilim ama sırf hizmet için kazanmalarını istedim başka bir espirisi yok bu işin.

Aynen kesin öyledir ağızımı bozmayacağım forum olduğu için. Bütün belediyleri ortada gel de gör bakalım Edirne'yi ne halde ne alt yapısından hayır var ne de yollarından hayır var normalde AKP'li değilim ama sırf hizmet için kazanmalarını istedim başka bir espirisi yok bu işin.

AKP'li değilim ama... Maalesef en AKP'li adamdan daha akplisin.
AKP'den CHP'ye geçen belediyelerin borçlarını gördün mü? Hayır nasıl bunu bile bile AKP hizmet ediyor diyebilirsin anlamak zor gerçekten.

İstersen boz hiç fark etmez akpden CHP'ye geçen bütün belediyeler borç batağında, 20 senedir belediyelerin sahibi karadenizde her ay sel oluyor söyle bakalım CHP'den daha iyi hizmet sunan kim var?

Yeni konular

Geri
Yukarı