Ankara'da sistem montajı nerede yaptırılır?

glitche

Hectopat
Dostlar selam, sistemin bütün parçaları tamamlandı. Bu parçaları Ankara'da nerede kurdurabilirim? Bildiğiniz, duyduğunuz güvenilir, gerekli tüm testleri uygulayabilecek bir yer var mı? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler!

Zor bir işlem değil, biraz araştırıp kendin bile yapabilirsin.
Güvenemiyorsan kendine, herhangi bir PC esnafı yapar, özellikle bir yer aramana gerek yok böyle bir işlem için.

Zor bir işlem değil, biraz araştırıp kendin bile yapabilirsin.
Güvenemiyorsan kendine, herhangi bir PC esnafı yapar, özellikle bir yer aramana gerek yok böyle bir işlem için.
Hocam bir önerin yoksa niye yazıyorsun. Herhangi bir esnafın yapabileceğini ben de biliyorum. Daha önce Ankara'da bunu yaptırmış birisi var mı merak ettim sordum. Kendim de yapabilirim evet, çokta fazla video da izledim bununla ilgili ama yüklü bir sistem oldu bu işi bilen testlerini uygulayacak birisinin yapması daha sağlıklı olur sonuçta benim için.

Hocam bir önerin yoksa niye yazıyorsun. Herhangi bir esnafın yapabileceğini ben de biliyorum. Daha önce Ankara'da bunu yaptırmış birisi var mı merak ettim sordum. Kendim de yapabilirim evet, çok da fazla video da izledim bununla ilgili ama yüklü bir sistem oldu bu işi bilen testlerini uygulayacak birisinin yapması daha sağlıklı olur sonuçta benim için.
Mesajımdaki öneriyi göremiyorsan senin sorunun.
Ayrıca önerim olmasa da yazabilirim, forumdaki her konu herkesin yorumuna açıktır.

Mesajımdaki öneriyi göremiyorsan senin sorunun.
Ayrıca önerim olmasa da yazabilirim, forumdaki her konu herkesin yorumuna açıktır.
Bunları zaten kendim de düşündüm ama yardım almak istediğim konuda faydası dokunacak bi önerinizi göremedim. Elbette forum herkesin yorumuna açık fakat konuyla alakalı ve yardımı dokunucak yorumlar için, yardımı dokunmayan yorumlar için değil. Öbür türlü konuda gereksiz yer kaplıyor tıpkı bu konuşmalarımız gibi.

Geri
Yukarı