Samsun'da bilgisayar montajı nerede yaptırılır?

Moravian

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1 hafta sonra bilgisayar toplayacağım ama montaj işinden en ufak anlamıyorum. Bazı parçaları mağazadan, bazı parçaları internetten alacağım (ekran kartı, işlemci gibi). Acaba bu parçaların kurulumunu yaptırabileceğim bir yer var mı Samsun'da? Yoksa bilgisayarcılara mı kaldım? Yardım ederseniz çok memnun olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de merak ediyorum açıkcası. Aynı şekilde ben de parçaları indirimleri takip ederek temin edip toplamayı planlıyorum ancak bilmediğimden arayış içerisindeyim. Bulursam bilgi veririm.

Bulabilirsen haber verebilir misin, ben de Samsun'da yaşıyorum :)

Youtube Technopat'ta bir sürü rehber var bence bir bakın ben alırsam kendim toplayacağım bazılarıda hazır olarak satılıyor.

Son düzenleme:
Ben de merak ediyorum açıkcası. Aynı şekilde ben de parçaları indirimleri takip ederek temin edip toplamayı planlıyorum ancak bilmediğimden arayış içerisindeyim. Bulursam bilgi veririm.

Bulabilirsen haber verebilir misin, ben de Samsun'da yaşıyorum :)
Valla hocam bulamadım bir türlü. Toplanmış bilgisayar alacağım internetten :). Vatan bilgisayarda 3 parça alınca toplanıyormuş gibi bir şey duydum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı