Satıldı Ankara'da XFX RX580 8 GB miningsiz ekran kartı 1350TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Ürünü 2-2.5 sene önce Amerika'dan aldım. Kişisel bilgisayarımda kullandım; kesinlikle mining yapılmadı. Kutu içeriği tamdır; koruyucu kapakları dahi durmakta. Sorun sayılır mı emin değilim fakat fanlar tamamen durmuşken çalışınca fanlardan bir ses geliyor. Sadece anlık geliyor, sürekli değil. Örnek olarak; fan durup dönmeye başladığında, bilgisayar ilk açıldığında, eco moda girip fanları tamamen durduktan sonra çalışmaya başladığında. Videosu mevcuttur izleyebilirsiniz. Faturası yoktur. Garantisi Türkiye'de yoktur yurtdışına gönderiliyor faturasız destek verirler mi bilmiyorum zaten kargo vergi çok çıkabilir o yüzden garantisiz diyorum. Fiyat muadillerine göre belirlendi üründe backplate vardır düz giriş model değildir ve kesinlikle mining kartlarla lütfen kıyaslamayınız.

Fiyat: 1350TL.

Sadece elden satışım mevcut, iletişim, ürün resim ve videosu için sahibinden linki: Temiz XFX 8GB RX 580 RX580 Açıklamayı Okuyunuz - XFX Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 879396000

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha uygun fiyatlı mining yapılmamış ve geçmişi belli olan bir ilan varsa fiyatımı düşürürüm sorun değil. Alıcı değilseniz yorum yapmanıza gerek yok.

Daha uygun fiyatlı mining yapılmamış ve geçmişi belli olan bir ilan varsa fiyatımı düşürürüm sorun değil. Alıcı değilseniz yorum yapmanıza gerek yok.
1300 TL'den GET açabilirseniz almayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı