Kapalı XFX RX 570 8 GB Ekran Kartı

Teknoloji mağazalarından da alışveriş yaparken de seri numarasını vs kontrol ediyor musunuz? Yoksa burada yazılanlar şaka mı? Fatura, garanti belgesi olarak kabul edilir

Elden satış var mı?

Neden fotoğraf yok? Bir kağıda el ile "Klenaerjx" yazıp kartlar ile beraber fotoğrafı ilgi çekici olur. Monitörün önünde de çekebilirsiniz, ekranda bu konu varken.

Elden satış var mı?

Neden fotoğraf yok? Bir kağıda el ile "Klenaerjx" yazıp kartlar ile beraber fotoğrafı ilgi çekici olur. Monitörün önünde de çekebilirsiniz, ekranda bu konu varken.
İstanbul içinde elden satış var. Fotoğraf eklemeyi denemiştim ama yapamadım. Tekrar denerim kısa zaman içinde. İsteyenlere Whatsapp üzerinden atmıştım zaten.

Fotoğraflar JPEG formatında ve 1 MB'tan az olmalı. Çektiğin halleri büyüktür. Onları tam ekran yapıp SS al ve JPEG olarak kaydet. Daha sonra sol alt köşede Resim yükleye tıklayarak...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç açılmamış kutu için fiyat fena değil. Alacak varsa 2 tane alsın. Sanırım tanesi 1250 TL, 2500 TL yapar iki tanesi ve arkadaş 2200'e bırakır tahminen. Yanına da bir Ryzen işlemci, GTX 1070 gücünde sisteminiz olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
XFX marka kartlar garanti konusunda yurt dışı kaynaklı olduğu için sıkıntı yaşarsınız bu kartları oyunculara tavsiye etmiyorum XFX marka kartlarımı garantiye gönderip almam aylar sürdü Türkiye'de her hangi bir firma var mı bilmiyorum Vektron bakıyordu bir ara sanırım. Her ne olursa olsun yetkili servis yine yurt dışında onlar sadece aracı oluyorlar 0'ı ile değişmişti kartım ama tam 2 ay sonra elime ulaştı Mining ile uğraşan arkadaşlar bu kartlara çok sıcak bakarlar çok iyi performans vermekte soğutması çok iyi tamamen mining için üretilmiş kartlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı