Ankara'nın sadece 110 günlük suyu kaldı

"Ankara'nın 110 günlük suyu kaldı" | NTV
Haberin kaynağı üsttedir. Türkiye'nin çeşitli yerlerinden barajlardaki su seviyesinin çok azaldığını duymaktayız. Lütfen suyu gereksiz yere kullanmayın. En son açıklamalara göre Ankara'nın sadece 110 günlük suyu kaldığı belirtiliyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar, bir şey diyeceğim. Bu olay artık cidden ciddiye bindi değil mi? Yani halk artık ciddiye alır.
Sanmıyorum. Virüs'e karşı yasak varken uymayanlardan ne beklersin ki.

Bunu lütfen anneme söyleyin 5 yıldır dil döküyorum elinde yıkama diye inadına yıkıyor. Nasıl anlatacağım anneme? ☹️

İklim değişiyor artık. Bundan sonraki senelerde de çok kuraklık yaşayacağız büyük ihtimal. Artık kar bile zor yağıyor. Bilinçsiz, suyu nasıl kullanacağını bilmeyen bir sürü insan var. Bu gidişle daha kötü zamanlar bizi bekliyor olacak. "110 günlük suyu kaldı" yazısını okuyunca korkuyor insan. Susuzluk çok kötü bir şey. Umarım böyle bir şey hiç bir yerde yaşanmaz.

Bursa'da yaşıyorum. Şimdiden duanızı alırım arkadaşlar :D. Bu arada suyun bitmesi sadece biz halkı etkiler, elbette paşamızı susuz bırakamayız (!) Şüphesiz paşamız susuz kalırsa ülkece çok kötü şeyler yaşarız (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı