Ankara'nın Altındağ ilçesinde 10 yaşında çocuğa köpek grubu saldırısı

Ben köpeklerden korkarım ama sen düzgün konuşmayı öğren onlar aç mı kalsın sen evde yemek yemediğinde nasıl hissediyorsan onlarda öyle hissediyor. Doğru tehlikeli köpek ırkları var ama tehlikeli köpek ırkları salgırgan diye her köpek saldırgan olmaz. Ben köpeklerden çok korkarım ama sokağımda bir köpek var benimle okula kadar geliyor sonra geri dönüyor. Mama her hayvan yer bu onun hakkı onu sen belirleyemezsin.
Artık salgırgan köpekleri toplayıp düzgün barınaklarda iyi beslenme çeşitlerinde beslemeleri lazım uyutmak hiç iyi olmaz onların kısırlaştırılıp, aşılanıp, iyi bakılması lazım ama şu anki belediyeler geçen ay sokakta beslediğim yavru kediyi köpek çenesini kırdığı için belediyeni veteriner ambulansına koyup belediyeye göndermiştim 1hafta sonra hayvan yanıma aynı şekilde geldi demek istediğim şu an öyle iyi barınak iyi bakım iyi besleme yok o yüzden önce gerekli şartların sağlanması sonra saldırgan köpeklerin toplanması çok iyi olur.
Senden mi öğreneceğim düzgün konuşmayı? Haydi dersine bak sen.

Ankara'nın Altındağ ilçesindeki başıboş köpekler, 10 yaşındaki bir çocuğa saldırdı.

Bir kere başlayınca diğer köpeklerde görüp mü hareket ediyor, yoksa bir haber çıkınca diğer insanlarda böyle şeyleri haber yapmaya başlıyor?
Çünkü asiye olayından sonra köpek saldırısı olayları arttı.

Video izlemek isteyenler için: (Hassas insanlar için rahatsız edici olabilir.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaman geçdikce insanlar daha da dikkatsiz olmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı