Ankara'nın sadece 110 günlük suyu kaldı

"Ankara'nın 110 günlük suyu kaldı" | NTV
Haberin kaynağı üsttedir. Türkiye'nin çeşitli yerlerinden barajlardaki su seviyesinin çok azaldığını duymaktayız. Lütfen suyu gereksiz yere kullanmayın. En son açıklamalara göre Ankara'nın sadece 110 günlük suyu kaldığı belirtiliyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Su krizlerinin önüne çok katı bir biçimde, aşağıdaki explained belgeselinde anlatılan katı kurallar gelince sorun ortadan kalkıyor. Netflix’i olanlar belgesele göz atsın, eğer merak edenler de varsa:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaşım için teşekkürler.

Göz korkutma olduğunu düşünüyorum.
Elbette az kalmıştır fakat 110 günlük diye bir durum söz konusu olduğunu sanmıyorum.
Kızgın atmayınız. İstanbul da 2020 başlarında bir ara 90 günlük su kaldı dediler 3 ay yağan yağmur sayısı ha 5 ha 6 ee hani 1 sene oldu.
Kızgın atmayınız.
2020'nin başı değil ki?
Ekim-Aralık.

Göz korkutma olduğunu düşünüyorum.
Elbette az kalmıştır fakat 110 günlük diye bir durum söz konusu olduğunu sanmıyorum.
Kızgın atmayınız. İstanbul da 2020 başlarında bir ara 90 günlük su kaldı dediler 3 ay yağan yağmur sayısı ha 5 ha 6 ee hani 1 sene oldu.
Kızgın atmayınız.
Geçenlerde 81 ilde Cuma namazında yağmur duası yapılmıştı, bayağı yağmıştı inşallah tekrar yağar

Hayır hocam o kadar değil. En az 6 7 ay oldu.
?

Bursa'da durumlar daha da kötü...

Kesinlikle gündüzleri su olmuyor, akşamları su çamurlu geliyor.

?
Yahu hocam okullar açıkken virüs ülkeye daha yeni yeni geliyorken okullarda konuşmalar yaptılar.

Dünyanın sonu buraya kadarmış arkadaşlar. Artık anarşi gelecek sanırım herkes kendini ilan edecek hayatta kalmak için bir tek birbirimizi kesmediğimiz kalmadı o da olursa eyvah yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı