Anker, Müşteri Memnuniyeti

Pikachu.34

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar @Hepsiburada tarafından bu konuda mağdur edildim. Sonrasında acaba ne yapabilirim derken Anker Türkiye ile iletişime geçtim. Anker Türkiye, @Hepsiburada müşteri hizmetleri ile yaptığım mesajlaşma kayıtlarını mail olarak kendilerine iletmemi istediler. Kendilerine 25 Kasım 2019 tarihinde mail olarak konuşma kayıtlarını gönderdim. Bugün yani 27 Kasım 2019 tarihinde Anker tarafından arandım ve aldığım ürün tarafıma ücretsiz olarak kargolandı. En önemlisi de her bir çalışan " Biz Anker Türkiye'yi temsil ediyoruz." dediler.

Anker Türkiye'yi ayakta alkışlıyorum. 👏👏👏

Teşekkürler Anker.☺☺☺

Son düzenleme:
Hepsiburada'dan yıllardır alışveriş yapıyorum. Satıcısı HB olan ürünleri fiyat farkına rağmen tercih etmeye çalışıyorum. Eksik/kusurlu gelen ürün/paket oldu, hiç mağdur olmadım. Gelen ürünün paketlemesi nasıldı?

Hepsiburada üzerinden gelen paket sağlamdı, yani ekstra koydukları dış paket sağlam olduğu için kargoyu teslim aldım ve imza attım. Sonrasında Anker şarj adaptörü kutusunu açtım ve kutu içerisinden şarj adaptörü çıkmadı.
İlgili konu burada.

Gerçekten tuhaf bir durum. Sormak istediğim tek şey, Anker orjinal kutusu açılmışmıydı? Yani dışarıdan müdahale varmıydı? Gerçi hediye dediniz, açan muhtemelen dikkat etmemiştir. Ama Anker Türkiyeyi tebrik etmek lazım. Bravo. Müşteri memnuniyeti, para kaybetmeyi göze almışlar.

@BlackCowboy Anker çalışanları ile her konuşmamda şaşırdım. O kadar ilgili ve alakalılar ki anlatamam. Bu günde beni arayan hanımefendi, bizzat kargoyu takip edeceğini ve kargo ulaştığında kendisiyle iletişime geçmemi rica etti. Yani yaşadığım süreç dolayısıyla mahcup olduklarını söyledi. Ülkemizde böyle bir firma var mı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı