Anker Powerbank kaliteli midir?

En iyi cevaplar
1
Yer
Bahçelievler
Merhabalar. Anker powerbanklar nasıl? Tavsiye eder misiniz? Yoksa daha iyi ürünler de var mı? Mesela "Anker PowerCore Select Powerbank 10000mAh PowerIQ 12W+10W Siyah" bu ürün hakkında görüşleriniz nedir? Ne düşünüyorsunuz? Mesajlarınızı bekliyorum.

@Utku Oktay Sen geçmiş gün bir konumda bu markanın kulaklığını öneriyordun. Peki powerbank ürünleri için ne diyorsun? :)

Creepylord

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Yer
Antalya
İyidir. Adaptörüde powerbank i de kullanılır Anker’in.

UmuT_35

Centipat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Anker powerbanklar nasıl? Tavsiye eder misiniz? Yoksa daha iyi ürünler de var mı? Mesela "Anker PowerCore Select Powerbank 10000mAh PowerIQ 12W+10W Siyah" bu ürün hakkında görüşleriniz nedir? Ne düşünüyorsunuz? Mesajlarınızı bekliyorum.

@Utku Oktay Sen geçmiş gün bir konumda bu markanın kulaklığını öneriyordun. Peki powerbank ürünleri için ne diyorsun? :)
Attığınız linkteki ürünün bi alt serisini kullanıyorum. Gerçekten kaliteli mal üretiyor Anker.

KS
Kaspersky Kullanıcısı
En iyi cevaplar
1
Yer
Bahçelievler
@Utku Oktay Sen geçmiş gün bir konumda bu markanın kulaklığını öneriyordun. Peki powerbank ürünleri için ne diyorsun?
Etiket tutmadı galiba. @Utku Oktay sizce konu başında sorduğum Anker powerbank mı, yoksa Spigen markasının linkini bıraktığım powerbank ürünü mü tercih edilmeli?

Cevabınız için teşekkürler, şimdiden. :)

Utku Oktay

Gigapat
En iyi cevaplar
64
Yer
Ankara
Etiket tutmadı galiba. @Utku Oktay
Evet, konunun başındaki etiketin bildirimi gelmedi bana. Bir ara düzeltildi diyorlardı, demek mi düzelmemiş. 🙂

Sizce konu başında sorduğum Anker powerbank mı, yoksa Spigen markasının linkini bıraktığım powerbank ürünü mü tercih edilmeli?

Cevabınız için teşekkürler, şimdiden. :)
Anker'in kablosunu kullandıktan sonra babamın telefonu brick oldu (herhangi bir flashlamayı da kabul etmiyordu). Telefonu bozulunca kabloyu ben kullanmaya başladım, sonra benim telefon da durduk yere kapanmaya başlamıştı. Eski kabloya dönünce o sorunum düzelmişti. Bilemiyorum o kabloda bir sıkıntı mı vardı, tesadüf müydü.
Ayrıca çok da alakasız olduğunun farkındayım, bir kablonun böyle garip şeylere yol açması da enteresan, ancak paylaşayım dedim yine de.

Bunun dışında Anker'den insanlar çok memnun kalıyor gözlemlediğim kadarıyla. Üstte bahsettiğim tecrübemden dolayı güç ürünlerine ön yargılı yaklaşsam da kulaklıklarını kullanıyorum sizin de belirttiğiniz gibi. Özellikle telefonda kullandığımdan da çok memnunum. Bu bakışla, Anker'in powerbanki alınabiliyor diye düşünüyorum ben de.

Ek olarak, Spigen'in 10.000 mAh'lik bir powerbankini arkadaşıma hediye olarak almıştım. En son memnun olduğunu söylemişti, o da kalitelidir diye düşünüyorum.

Kısacası, ikisi de kaliteli ve alınabilir diye düşünüyorum ben. 🙂

Kerem00

Gigapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
88
Yer
/home
Sen geçmiş gün bir konumda bu markanın kulaklığını öneriyordun.
Bana sorulmamış ama yine de cevaplayayım. 😛

Ben bu markanın bluetooth hoperlörünü kullanıyorum. Aşırı memnunum. Ses kalitesi olsun, pil ömrü olsun üzmedi.(Hatta çok iyiydi diyebilirim.) Bluetooth ile de sorunuz pair oluyordu ve pilini falan gösteriyordu.(Güncel bluetooth çipi kullanılmıştı.)

Yeni konular

Yukarı