İnceleme Anker PowerCore 20000MAH Uzun kullanım Testi

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 461
Merhaba arkadaşlarım. Neredeyse bir sene boyunca kullandığım “Anker PowerCore Select 20000 mAh” powerbankinin uzun kullanım testinin artıları ve eksilerini ile anlatacağım.
Kutusundan çıkan ürünler;
Şarj kablosu(Micro USB), Powerbank.

İlk olarak tasarım ve portlarından bahsedeyim.
• Tasarım olarak gayet güzel ve tırtıklı tasarımı var. Tırtıklı olmasının kötü yanı çiziliyor olması.
Evet, üstelik çok fazla iz bırakıyor. O yüzden bu yönünü pek sevmedim. Üstelik ağır.

• 2 adet portu ile gelen koca canavar, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A çıkış akım seçenekleri var. “Anker PowerIQ 2.0” hızlı şarj desteği ile gelen powerbank 18W gücüne sahip. Benim görüşüme göre telefonu gayet hızlı şarj ediyor tıpkı bir adaptör gibi.

Şarj esnasında;
Telefonum gerektiğinden fazla ısındı. Belki ben şarj ederken telefonu kullandığım için olabilir.
Powerbank şarj
tipi olarak; Micro USB ile geldiği için bir hayli üzebiliyor, koca bir canavarda Type-C olmaması biraz kötü olmuş.
şarj edilme süresi 6.5-7 saati bulabiliyor.
4 LED'li doluluk göstergesinden bunu takip edebilirsiniz.
Fazla şarj koruması, Voltaj koruması, Anker VoltageBoost, Akım düzenleme, Sıcaklık düzenleme(pek kavrayamadım), Anker MultiBoost, Kısa devre koruması özellikleri bulunuyor.

Kısacası yangın çıkmasına, patlamaya, aşırı derecede ısınıp patlamasına, giriş-çıkış akımı düzenlemesi, yüksek voltaj koruması (pile zarar vermesini engeller).

Akımı telefonunuzun bataryasına göre ayarlayıp en yüksek hızda şarj eder. Dostum bu powerbank bir hesap makinesi gibi her şeyi hesaplayıp size sunuyor.
Gel gelelim fiyatına göre değer mi?
Geçen sene ben Amazon'dan 250TL'ye aldım, şu an 800TL civarında. Ama ben çok memnun kaldım, 5000mAh bataryalı telefonu 3-4 kere Full şarj edebiliyorum. Gayet Fiyat/Performans bir powerbank. Tavsiye ederim. Telefonu yoğun olarak kullanan biri olarak öneririm.

Geri
Yukarı