Anker Q10 alınır mı?

UmutCCAN

Decapat
Arkadaşlar Anker Q10 399 ile 420 seviyelerine düşüyor. Alayım mi yoksa bekleyeyim mi? 299 vs düşer mi veya üst modeli Anker Q20 400 civarı olur mu? Onu nda güncel fiyatı 800TL civarı.

Arkadaşlar Anker Q10 399 ile 420 seviyelerine düşüyor. Alayım mi yoksa bekleyeyim mi? 299 vs düşer mi veya üst modeli Anker Q20 400 civarı olur mu? Onu nda güncel fiyatı 800TL civarı.

Kullanıyorum. Tek eksi yanı biraz ağır olması. Onun dışında kulaklarını saran o yer (galiba pad ya da ped) gerçekten yumuşak ve dokusu güzel, bass up güzel çalışıyor yani ses kalitesini sevdim. Ekstra bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Kullanıyorum. Tek eksi yanı biraz ağır olması. Onun dışında kulaklarını saran o yer (galiba pad ya da ped) gerçekten yumuşak ve dokusu güzel, bass up güzel çalışıyor yani ses kalitesini sevdim. Ekstra bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Genellikle yatarken dinleyen gececi tayfayım yatarken düz şekilde yatmak da sorun çıkartır mı rahatsız eder mi LED'ler 3 4 saat + kullanımda ne gibi sorunlar yaratıyor +dışarıya ses veriyor mu veriyor ise yüzde kaç iken bast up açık ve kapalı( 399TL'ye alınır mı enflasyon vs malum yüksek 299'a vs düşer mi 3 4 ay bekleyip Q20 modeli 400 bandına düşer mi fazla farkı vs var mı Q20 alinabilecek kadar) teşekkür ederim.
Kulaklık genel olarak güzel. Ses kalitesini beğendim. Q20 modelini bilmiyorum ama bu fiyat bandında alınır gibi.
Yatarken sorun yaratırmı pad lar vs iyimi değişebilir mi

@UmutCCAN

Padleri rahat. Sırt üstü yatarsanız sorun çıkacağını sanmıyorum. Dışarıya ne kadar ses veriyor bilmiyorum o kadar deneyimim olmadı.

Diğer modelin fiyatının düşeceğini çok sanmıyorum piyasa gerçekten berbat.

Ürüne sahibim, bir yılı aşkındır kullanmaktayım. Hem laptopumda hem de iPhone'umda kullanıyorum. Şarj süresi gayet iyi oldukça memnun kaldım, uzun süreler idare edebiliyor. Dışarıya fazla ses vermiyor. Ses yalıtımı güzel, padleri kaliteli. Kulağı tam olarak kavrıyor, bu oldukça iyi bir artı çünkü kulağı tam kavramadığında dışarı taşan kısım belli bir süre sonra acımaya başlıyor. Bassları oldukça kaliteli, yüksek ses seviyelerinde bile ses kalitesi bozulmadan güçlü bir şekilde vuruyor. Bol bass bulunduran müziklerden hoşlanıyorsanız sizi memnun edecek bir ürün. Bass up modu sadece kablosuz kullanımda çalışıyor, kablolu kullanıldığında bass up modu devre dışı oluyor. Beğenmediğim tarafları ürün birazcık ağır, uzun süreli kullanımlarda kafanızın tam ortasını birazcık ağrıtabiliyor. Bir de Windows üzerinde kulaklığın mikrofonunu kullanamadım maalesef. Sorunu ekstra USB mikrofon satın alarak çözdüm.

Geri
Yukarı