Anker Q10 kulaklığın ped'i yırtıldı

VaYİnemikeder

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklığımı 1,5 yıldır kullanıyorum garantisi hâlâ devam etmekte ama faturası yok.
Dün sağlamdı bugün bir baktım sağ kulağın ped'i yırtılmış, ne yapsam diye düşünüyorum ama neye karar vereceğimi bulamadım.
Düşüncelerim:
1. Anker yetkili servisine gönder orada yenilesinler (faturası yok garantisinin devam edip etmediğini nasıl anlayacaklar veya ücret talep ederlerse diye düşünüyorum)
2. Değiştirseler bile artık (dışarıda) çok kullandığım için yine dayanmayacağını düşünüyorum, eskiden çok kullanmıyordum 1,5 yıl dayandı.
3. 600-700'e satıp (araştırdığım kadarıyla kozmetik açıdan en düzgünü benim kulaklığım ve fiyatı da en uygun bu) üstüne ekleyip kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum artık, sıcakta hiç çekilmiyor ama kullanım süresi önemli benim için.

Telefonum Samsung S23.
Düşündüğüm kulaklıklar.
Yurt dışı Galaxy Buds 2
Freebuds SE

Kulaklık görsellerde, ne yapmamı önerirsiniz?

Screenshot_20240423_144849_Dolap.jpg
Screenshot_20240423_144825_Dolap.jpg

Buds 2 orijinal değilmiş

Kulak içi kulaklıkta da ağrı yapabileceği ve rahatsız edebilme ihtimali için çekingenim ona da
Screenshot_20240423_151341_Dolap.jpg

Son düzenleme:
Kulaklığımı 1,5 yıldır kullanıyorum garantisi hâlâ devam etmekte ama faturası yok.
Dün sağlamdı bugün bir baktım sağ kulağın Ped'i yırtılmış, ne yapsam diye düşünüyorum ama neye karar vereceğimi bulamadım.
Düşüncelerim:
1. Anker yetkili servisine gönder orada yenilesinler (faturası yok garantisinin devam edip etmediğini nasıl anlayacaklar veya ücret talep ederlerse diye düşünüyorum)
2. değiştirseler bile artık (dışarıda) çok kullandığım için yine dayanmayacağını düşünüyorum, eskiden çok kullanmıyordum 1,5 yıl dayandı.
3. 600-700'e satıp (araştırdığım kadarıyla kozmetik açıdan en düzgünü benim kulaklığım ve fiyatı da en uygun bu) üstüne ekleyip kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum artık, sıcakta hiç çekilmiyor ama kullanım süresi önemli benim için.

Telefonum Samsung S23.
Düşündüğüm kulaklıklar.
Yurt dışı Galaxy Buds 2
Freebuds SE

Kulaklık görsellerde, ne yapmamı önerirsiniz?

Eki Görüntüle 2176583Eki Görüntüle 2176584

Buds 2 orijinal değilmiş.

Kulak içi kulaklıkta da ağrı yapabileceği ve rahatsız edebilme ihtimali için çekingenim ona da.

Aynısı bende de var zamanında 200'e pedlerini almıştım orijinali kadar olmasa da bayağı işimi gördü 5-6 aydır da kullanıyorum bir sorun çıkmadı.

Hiç Amazon aklıma gelmemiş
Aklıma ilk Hepsiburada geliyor

Ne yapmamı önerirsiniz?
Pedleri değiştir kullan
Pedleri değiştir sat TWS al

Anker yetkili servisine gönder orada yenilesinler (faturası yok garantisinin devam edip etmediğini nasıl anlayacaklar veya ücret talep ederlerse diye düşünüyorum)
2. Değiştirseler bile artık (dışarıda) çok kullandığım için yine dayanmayacağını düşünüyorum, eskiden çok kullanmıyordum 1,5 yıl dayandı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı