Anker Q30 alınır mı?

Bu fiyatlarda değil ama paradan tassarıf etmek istiyor isen Q20i öneririm MediaMarkt'a var 2000₺ ya da Tune Life
alabilirsiniz. Yanında kılıfı da gelir.

Q30 kutudan berbat bir EQ tepki grafiği ile geliyor, ses kalitesi çok kötü. Q45 kullanmış biri olarak söylüyorum alınabilir modeller değiller. İyi denilebilecek kablosuz kulak üstü modeller 5000TL civarında başlıyor, kablolu almanızı tavsiye ederim.

Q30 kutudan berbat bir EQ tepki grafiği ile geliyor, ses kalitesi çok kötü. Q45 kullanmış biri olarak söylüyorum alınabilir modeller değiller. İyi denilebilecek kablosuz kulak üstü modeller 5000TL civarında başlıyor, kablolu almanızı tavsiye ederim.

Uygulamasından ekolayzer ayarı yapılınca sesinin çok iyi olduğunu söylüyor herkes.

Uygulamasından ekolayzer ayarı yapılınca sesinin çok iyi olduğunu söylüyor herkes.

Müzik kulağımın olduğuna inanıyorum, uygulamasındaki 8 bantlı EQ düzeltmeye yetmiyor. Wavelet gibi uygulamalar ile düzeltmeniz gerekiyor fakat ona rağmen sesler tizler dışında içi boş gibi, arkadan geliyor. İnternette bu şekilde değerlendiren veya bilgilendiren olmadığı için herkes bu tarz modelleri gömmekten ziyade övüyor. Bunun ile ilgili rehberim var isteyen bakabilir:

Yeni konular

Geri
Yukarı