Anker Q30 alınır mı?

Stenq

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 570 4gb
i3 9100f 3 çekirdek 3.60ghz
msi h310m pro vdh plus
Selamlar arkadaşlar. Ben bir süredir bir kulaklık almayı düşünüyorum. JBL 520BT modelini düşündüm ancak sadece markaya kapılmadan iyi bir şey almak istedim. Biraz araştırınca Anker Q30 modelini gördüm, bundan 1 sene önce 2000TL gibi bir fiyata sahip olan kulaklık şu anda sadece siyah rengi 1800TL'ye düşmüş. İlk başta tereddüt ettim ancak satıcı resmi Hepsiburada satıcısı bu yüzden hemen sipariş ettim. Yüksek beklentiye sahip olan biri değilim. Her gün okula 40dk da gidiyorum ve minibüste şarkı dinlemek için aldım. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Not: Bahsettiğim kulaklık linki BU

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker güzeldir ama kronik kırılma problemi olması lazım. https://www.amazon.com.tr/1MORE-SonoFlow-Önleyici-Kulaklık-Bluetooth/dp/B0B7NBXWDV Onun yerine bunu tercih edebilirsiniz. Anker alcaksanız eqo ayarlarınızı kesinlikle yapın.

Kırılması çok zor. Plastik kaplama dışında ürünün menteşe kısımları vs. vs. Hepsi metal. Bu yüzden ağır bir tık zaten. Kim Anker'e kronik kırılma problemli dediyse ciddi yalan söylemiş gerçekten de. Herifler bayağı uğraşıyor ve bunun için ağırlıktan feragat ediyorlar hatta.

Kırılması çok zor. Plastik kaplama dışında ürünün menteşe kısımları vs. vs. Hepsi metal. Bu yüzden ağır bir tık zaten. Kim Anker'e kronik kırılma problemli dediyse ciddi yalan söylemiş gerçekten de. Herifler bayağı uğraşıyor ve bunun için ağırlıktan feragat ediyorlar hatta.
Banada çok garip geldi birde kronik yazılması. Uzun süre dayanabilecek (pedler hariç ki 2 sene ücretsiz değişimi varmış) cihazlar üretiyorlar.

2500 TL ANC kulak üstü BT kulaklık önerisi bu tarz bir sürü yorum okudum. Ben üretmedim yani kullananların tecrübeleri.

Banada çok garip geldi birde kronik yazılması. Uzun süre dayanabilecek (pedler hariç ki 2 sene ücretsiz değişimi varmış) cihazlar üretiyorlar.
Anker Soundcore Q30 ve Tamir Şikayetleri - Şikayetvar Çoğu menteşe kırılması ve garantinin karşılamamasıyla ilgili.

Geri
Yukarı