Anker Q30 ile Q10i arasında konfor farkı var mı?

Pişman olmazsınız ama keşke 45'e çıksaydınız bütçe sorun değilse.
Değildi aslında,aralarında hiç fark yoktu ve 800 900 derken bütçe çok yükseliyor.Kapitalizm diyebilirim kısaca

Değildi aslında,aralarında hiç fark yoktu ve 800 900 derken bütçe çok yükseliyor.Kapitalizm diyebilirim kısaca
Q35 daha iyiögibi hatta.yakında yeni modelide çıkar zaten,oyüzden gerek yok sanırım.

Pişman olmazsınız ama keşke 45'e çıksaydınız bütçe sorun değilse.
Az önce açtım,direkt iade edeceğim sanırım.Anc açıkken tıslama var ve geçmiyor

Son düzenleme:
Değildi aslında, aralarında hiç fark yoktu ve 800 900 derken bütçe çok yükseliyor. Kapitalizm diyebilirim kısaca.

Q35 daha iyiögibi hatta. Yakında yeni modelide çıkar zaten, o yüzden gerek yok sanırım.

Az önce açtım, direkt iade edeceğim sanırım. ANC açıkken tıslama var ve geçmiyor.

Ben de 1-2 saat önce açtım ve evet bende de var ama siz yazmasanız fark etmeyecektim bile. Ben bayıldım şahsen kulaklığa.

Ben de 1-2 saat önce açtım ve evet bende de var ama siz yazmasanız fark etmeyecektim bile. Ben bayıldım şahsen kulaklığa.
Ses kalitesini henüz tam test etmedim.Anc de tıslama çok az ama transparan modda biraz fazla geliyor.Sisi rahatsız etmiyor mu

Ses kalitesini henüz tam test etmedim.Anc de tıslama çok az ama transparan modda biraz fazla geliyor.Sisi rahatsız etmiyor mu
sanırım bu bütçeye normal karşılamak gerekiyor.

Xiaomi Mi 8 Pro kullanıyorum ve herhangi bir dip ses vs. gelmiyor.
kulaklığı bende bende zaten beğendim hocam.Üstelik ben ipad air 3 de kullanıyorum.Ldac desteklemiyor yani.Ancyi bilmediğim için sendede var mı diye sorayım dedim.Şuan için basslarını çok beğendim.Q10 ile karşılaştırıyorum,aklıma geldikçe buraya yazarım.Sende güzel bulduğun şeyleri yaz istersen karşılaştırma mda yardımcı olur

Kulaklığı bende bende zaten beğendim hocam. Üstelik ben iPad Air 3 de kullanıyorum. LDAC desteklemiyor yani. ANC'yi bilmediğim için sende de var mı diye sorayım dedim. Şu an için basslarını çok beğendim. Q10 ile karşılaştırıyorum, aklıma geldikçe buraya yazarım. Sende güzel bulduğun şeyleri yaz istersen karşılaştırma mda yardımcı olur.

Hocam ben çok kulaklık gurmesi değilim o yüzden anlamam pek. Ama önceden Capsule 3 Pro ve Q10i kullanıyordum onlara göre çok tatmin edici. EQ ayarlarını da yaptım mı tamamdır.

Hocam ben çok kulaklık gurmesi değilim o yüzden anlamam pek. Ama önceden Capsule 3 Pro ve Q10i kullanıyordum onlara göre çok tatmin edici. EQ ayarlarını da yaptım mı tamamdır.
şuan bazı müziklerde tam anlamıyla tatmin ediyor.Cihazın en iyi potansiyelini anlamaya çalışıyorum.Müzik konusunda hassasım.farklı cihazlar bulup ldac karşılaştırması yapacağım.Ayrıca bende eq ayarlarını kurcalıyorum.Birazdan atayım hatta

şuan bazı müziklerde tam anlamıyla tatmin ediyor.Cihazın en iyi potansiyelini anlamaya çalışıyorum.Müzik konusunda hassasım.farklı cihazlar bulup ldac karşılaştırması yapacağım.Ayrıca bende eq ayarlarını kurcalıyorum.Birazdan atayım hatta
Bu arada tıslama sesini kurcalıyorum,duruma göre bakıcam.Rahatsız ederse yarın iade malesef

Yeni konular

Geri
Yukarı