Anker Q10i vs Q30

Cursor

Centipat
Bildiğim kadarıyla Q30'un farkı çantalı, kablo çıkması, katlanabilmesi ve gürültü engelleyicisinin olması ancak ikisinde de dip ses var mı? Ya da Black friday da indirime girer mi?

Bildiğim kadarıyla Q30'un farkı çantalı, kablo çıkması, katlanabilmesi ve gürültü engelleyicisinin olması ancak ikisinde de dip ses var mı? Ya da Black friday da indirime girer mi?

Q10i de kirli bir bass var sürücülerde farklı gibime geldi bass modu açık değilken düz halleri ile deneyimlediğimde Q30' un daha pürüzsüz ve berrak bir sesi var Q10i ise kirli bassları var mid tiz falan bişey bırakmıyor ortada.

İkisini de önermem şunu al.
Birde bunun 1MORE SonoFlow SE versiyonu var bildiğim kadarıyla onda LDAC yok sadece yani 500 lira verip Ldac kodeğinden faydalanabilirsin.

Son düzenleme:
Q10i de kirli bir bass var sürücülerde farklı gibime geldi bass modu açık değilken düz halleri ile deneyimlediğimde Q30'un daha pürüzsüz ve berrak bir sesi var Q10i ise kirli bassları var mid tiz falan bir şey bırakmıyor ortada.

İkisini de önermem şunu al.
Bir de bunun 1MORE sonoflow SE versiyonu var bildiğim kadarıyla onda LDAC yok sadece yani 500 lira verip LDAC kodeğinden faydalanabilirsin.

Önerdiğiniz kulaklık gerçek kablosuz yani çoğu kişi bu kulaklıkları önermiyor dip sesten dolayı ayrıca Q30 dün indirimde 1800TL iken sizin önerdiğiniz ithalat ve teslimatla birlikte 2500TL oluyor maalesef alamam birisi de bunu önermişti: Amazon.com.tr

Nasıldır bilmiyorum.

Önerdiğiniz kulaklık gerçek kablosuz yani çoğu kişi bu kulaklıkları önermiyor dip sesten dolayı ayrıca Q30 dün indirimde 1800TL iken sizin önerdiğiniz ithalat ve teslimatla birlikte 2500TL oluyor maalesef alamam birisi de bunu önermişti: Amazon.com.tr

Nasıldır bilmiyorum.

Kabloluda kullanabiliyorsun.
2400 lira ama Anker Q30 2000 lira.
Bu kulaklığı kıyaslaman gerekirse Q30 ile değil Q35 ile kıyaslaman gerekir LDAC gibi gelişmiş bir kodeği mevcut.
SE olanı 1750 gibi bişeye geliyor onu Q30 ile denk tutabilirsin.
Farkı şöyle mesela bunda daha fazla mikrofon mevcut bu sayede ANC daha başarılı artı olarak kağıt üzerinde de değil gercekten öyle Q30 deneyimlediysen bu ondan biraz daha iyi.
Dip ses duymadım öyle bir yoruma da denk gelmedim.
DLC tipi bir diyaframı mevcut daha pürüssüz bir ses üretiyor daha yumuşak yani.

Bahsettiğim gibi Q30 ile bunu değil SE olanı kıyaslaman lazım o daha ucuz ve daha güzel bir sürüye sahip ayrıyetten ANC daha başarılı.

Attığın kullaklığı deneyimledim ismini bile ilk defa duyuyorum muhtemelen merak edip almam pazar kulaklığa benziyor.

Kabloluda kullanabiliyorsun.
2400 lira ama Anker Q30 2000 lira.
Bu kulaklığı kıyaslaman gerekirse Q30 ile değil Q35 ile kıyaslaman gerekir LDAC gibi gelişmiş bir kodeği mevcut.
SE olanı 1750 gibi bir şeye geliyor onu Q30 ile denk tutabilirsin.
Farkı şöyle mesela bunda daha fazla mikrofon mevcut bu sayede ANC daha başarılı artı olarak kağıt üzerinde de değil gercekten öyle Q30 deneyimlediysen bu ondan biraz daha iyi.
Dip ses duymadım öyle bir yoruma da denk gelmedim.
DLC tipi bir diyaframı mevcut daha pürüzsüz bir ses üretiyor daha yumuşak yani.

Bahsettiğim gibi Q30 ile bunu değil SE olanı kıyaslaman lazım o daha ucuz ve daha güzel bir sürüye sahip ayrıyeten ANC daha başarılı.

Attığın kullaklığı deneyimledim ismini bile ilk defa duyuyorum muhtemelen merak edip almam pazar kulaklığa benziyor.

Aslında attığınız kulaklık 80 dolara satılıyor Anker Q30 da 80 dolara satılıyor bir de ithalat ücreti geliyor SE modeli de kullanımı rahat değil ve Q30 daha başarılı SE modeli ile kıyaslarsak.

Aslında attığınız kulaklık 80 dolara satılıyor Anker Q30 da 80 dolara satılıyor bir de ithalat ücreti geliyor SE modeli de kullanımı rahat değil ve Q30 daha başarılı SE modeli ile kıyaslarsak.

İkiside neredeyse benzer tasarımlara ve kullanım imkanına sahip kullanım anlamında rahat olarak görmediğin detay nedir ?
ANC daha başarılı her iki cihazı kullanan kişilerin yorumları da böyle ayrıyetten ses kalitesi olarak da daha başarılı olduğunu söylüyorlar sana Q30' un bu cihazdan daha başarılı bir cihaz olduğunu gösteren veya deneyimleten şey nedir ?

Geri
Yukarı