Anker SoundCore Liberty 3 Pro nasıldır?

Hocam şu an aldınız mı bilmiyorum ama ben yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum. Kulaklık tam anlamıyla mükemmel. İlk başlarda bu kadar para verdiğim için bir pişmanlık hissi vardı ama şimdi iyi ki almışım diyorum. Şu anda bu kulaklığa ek olarak KZ EDR1, Logitech G230, Soundcore R100, JBL Tune 600BTNC kulaklıklarım var ama yok abi alamıyorsun o hazzı diğerlerinden. Eksi yön olaraksa kulaklığın etrafına takılan silikon var onun 2 numaralı olanı kulaklığa tam oturmuyor kayıyor sürekli. Bazen LDAC bağlantısında (Tidal ile Master parçalar dinlerken muhteşem temiz ses veriyor.) saniyelik kopmalar olabiliyor. Bunu zaten kendisi belirtmiş LDAC çevre koşullarından etkilenebilir diye. Genelde dışarıdayken kopmalar oluyor evde pek rastlamadım. Sormak istediğiniz soru olursa yine yardımcı olurum.

Hocam şu an aldınız mı bilmiyorum ama ben yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum. Kulaklık tam anlamıyla mükemmel. İlk başlarda bu kadar para verdiğim için bir pişmanlık hissi vardı ama şimdi iyi ki almışım diyorum. Şu anda bu kulaklığa ek olarak KZ EDR1, Logitech G230, Soundcore R100, JBL Tune 600BTNC kulaklıklarım var ama yok abi alamıyorsun o hazzı diğerlerinden. Eksi yön olaraksa kulaklığın etrafına takılan silikon var onun 2 numaralı olanı kulaklığa tam oturmuyor kayıyor sürekli. Bazen LDAC bağlantısında (Tidal ile Master parçalar dinlerken muhteşem temiz ses veriyor.) saniyelik kopmalar olabiliyor. Bunu zaten kendisi belirtmiş LDAC çevre koşullarından etkilenebilir diye. Genelde dışarıdayken kopmalar oluyor evde pek rastlamadım. Sormak istediğiniz soru olursa yine yardımcı olurum.
Hocam ürünü aldım 1 2 ay falan geçti. Gerçekten dediğiniz gibi harika. Mono mod özelliği yok belki o biraz eksi olabilir. Ama ben 2300 TL almıştım. Şuan 3300'lerde takılıyor. F/p ürünü diyebiliriz kesinlikle.

Hocam ürünü aldım 1 2 ay falan geçti. Gerçekten dediğiniz gibi harika. Mono mod özelliği yok belki o biraz eksi olabilir. Ama ben 2300 TL almıştım. Şu an 3300'lerde takılıyor. F/P ürünü diyebiliriz kesinlikle.

Hocam şu an aldınız mı bilmiyorum ama ben yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum. Kulaklık tam anlamıyla mükemmel. İlk başlarda bu kadar para verdiğim için bir pişmanlık hissi vardı ama şimdi iyi ki almışım diyorum. Şu anda bu kulaklığa ek olarak KZ edr1, Logitech G230, Soundcore R100, JBL Tune 600btnc kulaklıklarım var ama yok abi alamıyorsun o hazzı diğerlerinden. Eksi yön olaraksa kulaklığın etrafına takılan silikon var onun 2 numaralı olanı kulaklığa tam oturmuyor kayıyor sürekli. Bazen LDAC bağlantısında (Tidal ile Master parçalar dinlerken muhteşem temiz ses veriyor.) Saniyelik kopmalar olabiliyor. Bunu zaten kendisi belirtmiş LDAC çevre koşullarından etkilenebilir diye. Genelde dışarıdayken kopmalar oluyor evde pek rastlamadım. Sormak istediğiniz soru olursa yine yardımcı olurum.

Merhaba, mikrofon kaltiesi nasıldır acaba? AirPods 3 ile arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, mikrofon kaltiesi nasıldır acaba? AirPods 3 ile arasında kaldım.
Kusura bakmayın hocam biraz geç gördüm. Airpods kullanmadım ama tatmin ediyor beni mikrofon kalitesi çok da telefon görüşmesi yapmadığım için sıkıntı yaşamadım. Ancak videolarda airpods için görüşme kalitesi biraz daha iyi deniliyor.

Bu kulaklık diğerlerine göre büyük değil mi? Kullanım olarak rahatsız etmiyor mu? Kutusuda büyük gördüğüm kadarı ile. Benim de ilgimi çekiyor. Kullansam mı bilemedim.

Bu kulaklık diğerlerine göre büyük değil mi? Kullanım olarak rahatsız etmiyor mu? Kutusuda büyük gördüğüm kadarı ile. Benim de ilgimi çekiyor. Kullansam mı bilemedim.

2 gun once Sony linkbuds s aldim mikrofon kalitesi olarak dis ortamda trafikte yolda kullandim ve gorustugum kisiler disaridan ruzgar sesinin gelmedigini mikrofonun gayet ıyi oldugunu hatta telefonun kendi mikrofonundan konustugumu sandiklarini soylediler ses kalitesi ve ANC bakimindan Sony zaten en ıyi markalar arasinda AirPods 3.nesil ve Pro ile arasinda kalmistim sonra yabanci YouTube videolarinda ıncelemelerde bu urunu gordum cift cihaz destegi, konustugunda kulanliklar kulaginda takilirken ANC'yi oromatik durdurma ozelligi vs cok kullanisli bence faza para vermeye gerek yok tavsiyem sana bu olur kucuk kutusu oldugu ıcin yaninda tasimasi da cok kolay oluyor kutusunun dis yuzeyi de aşırı ıyi kendi programi vs var IPhone'da kullanıyorum ses kalitesi gayet guzel ekolayzer ayari vs yapabiliyorsun. Bence bir bak derim digerlerine gore fiyati daha ıyi hatta karsilastirmalarini falan ızlemistim AirPods Pro ve 3.nesil ıle mikrofon performansini o zaman bana daha ıyi gelmisti ve şu an ıyi kı almisim diyorum internetten bakabilirsin karsilastirmalari var mikrofonun dis sesleri engelleme ozelligi cok ise yariyor bu arada kisacasi alirsan pişman olmassin kulaga da C ok iyi oturuyor. Bir soru takilirsa aklina yazabilirsin.

Kulağa oturmasında hiçbir sorun yok. Kutusu Airpods vb. diğerlerine göre büyük biraz ancak benim asıl tercih etme sebebim mikrofondan öte ses kalitesi. Şarkıların içine girip yaşıyorsunuz resmen.

Kulağa oturmasında hiçbir sorun yok. Kutusu Airpods vb. diğerlerine göre büyük biraz ancak benim asıl tercih etme sebebim mikrofondan öte ses kalitesi. Şarkıların içine girip yaşıyorsunuz resmen.
O derece yani. Herkes övüyor bu kulaklığı. Merak ettim. Sahibinden de Soundcore Liberty 2 sıfır var. Fiyat olarak daha uygun. O nasıldır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı