Anker Soundcore Life Note 3I vs Huawei FreeBuds 5I

Eksi1

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kulaklıkları araştırdıkça bütçeyi de yukarı çekmek durumunda kaldım. En son olarak bu 2 marka ve model arasında kaldım. Ofis ortamında toplantılarda gürültüyü karşıya yansıtmayacak ve müzik konusunda da başarılı (aslında bas ağırlıklı seviyorum müziği) yine satış sonrası garanti sürecini de işin içine katarsak bu durumda hangisini almak mantıklı olur? Sizin bu konuda öneriniz var mıdır bu iki cihaz dışında?

Düşünce ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Freebuds 4i kullandım. O modelin ANC özelliğinden pek memnun kalmadım, daha doğrusu sonrasında Galaxy Buds 2 aldım ve onu alınca memnun kalmadığımı anladım. Telefon ile pek konuşmadığımdan ya da toplantıya pek girmediğimden mikrofon ve sesi iletme durumu hakkında yorum yapamayacağım. iPhone 6 ile kullanırken güzel bir ses alıyordum beni tatmin ediyordu fakat Galaxy A32'de ses konusunda üzdü, basslar çok sönük kaldı benim için.

Farklı model sorduğunun farkındayım, bir alt modeli hakkında ufak bir fikir vermek istedim en azından.

Selamlar teşekkür ederim bilgi paylaşımın için, 4 e göre 5. modeli çok iyileştirildiği söyleniyor. İncelemeler de bu şekilde. Yine de son kullanıcı görüşü almak iyi olacaktır diye düşündüm

Konuda bahsi geçen kulaklık modellerini kullanan, tecrübe eden kimse var mıdır ?

Son düzenleme:
Anker Soundcore Life Note 3I kullanıyorum basları çok iyi grafen sürücülü 22 adet hazır ekolayzır modu+ kendinde yapabiliyorsun hibrit aktif gürültü engellme ve dahası.

Geri
Yukarı