Anker Soundcore Life Q10 dip ses sorunu var mı?

Hocam attığınız şarkıları denedim; şarkının kendi düşük kalitesinden kaynaklı olanlarda %100 seviyesinde dip ses, %50-%30 seviyesinde hiçbir dip ses duymadım. Kaliteli olanlarda ise zaten hiçbir şekilde yüksek ses seviyesinde de, düşükte de dip ses gelmiyor. Kalitesiz şarkılarda yüksek ses seviyesinde gelen dip ses ise her kulaklıkta çıkacaktır rahatsız edici bir şey değil.
Kulaklık film, dizi izlerken nasıl peki dostum? Ben yatarken izlerim genelde, yatarken herhangi bir rahatsızlık rahatsızlık oluşturuyor mu ağırlığından vs kaynaklı? Film izlerken ses kalitesi nasıl, filmin filmin içine sokuyor mu seni, ortam sesleri, ses efektleri vs nasıl?

Kulaklık film, dizi izlerken nasıl peki dostum? Ben yatarken izlerim genelde, yatarken herhangi bir rahatsızlık rahatsızlık oluşturuyor mu ağırlığından vs kaynaklı? Film izlerken ses kalitesi nasıl, filmin filmin içine sokuyor mu seni, ortam sesleri, ses efektleri vs nasıl?
Birkaç kere film izledim kulaklıkla ve herşey on numara beş yıldız.
Ama aksiyon filmi izlerken bass-up özelliğini kapatın yoksa kulak patlıyor.

Yatarak kullanıma pek uygun değil çünkü ağır bir kulaklık ama kullanılmaz diyemem. Ben genelde PC'de ve evde telefonda şarkı dinlerken kullanıyorum. Televizyona bağlayıp film izlediğimde ses yüksekliği çok tatminkar gelmedi ama bass-up özelliği sayesinde keyifli bir kullanım sunuyor. Şarkı dinlerken ise ses yüksekliği fazlasıyla yüksek.

Geri
Yukarı