Anker Soundcore Life Q10 vs TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Life 2 Neo

Yer
Staples Center
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım kulaklıklardan hangisi daha iyidir? Bununla ilgili bir konu daha açmıştım, onda Q10'da karar kılmıştım ama tam şu anda Life 2 Neo deneme fırsatım oldu, gerçekten beğendim. Diğerlerini denemediğim için hangisi üstündür bir kez daha sormak istedim.

Aklıma takılan mesele şu: Life 2 Neo'yu denedim, pedleri tam kulak boyutlarımda, kulağımı çevreleyecek ve baskı yapmayacak ideal bir genişlikte idi, kaba da durmuyordu. İnternette resimlere baktığımda ise Q10'un pedleri ve kulakta duruşu biraz kaba görünüyor.

İstediğim bass up özelliği ve hi-res onda da var. Ama yine de genel değerlendirmede hangisi daha iyidir?

Q10 kulak pedlerinin eni 4, boyu 6 cm. Anlattığınız gibi bir hissiyatı var, sesi çok güzel engelliyor. Bu arada yazdığım rakamlar ne kadar boşluk olduğu, boyuna 8 enine 5,5 diyebilirsiniz pedlerin genişliğiyle beraber.

Bu siteden alıntı:
The Anker Soundcore Life Q20 Wireless are a slightly improved version of the Anker SoundCore Life 2 Wireless.

Öyle ise zaten şimdiden çökerim Neo'ta :D
Hocam Q20'nin 10'dan üstün olduğunu düşünmeyin, artıları ve eksileri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı