Anker Soundcore Life Q10 vs. TaoTronics SoundSurge 85

sten

Zeptopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında kaldım, müzik dinlemek için alacağım. Çoğu türü dinlerim, özellikle rock ve metal. Sizce hangisini almalıyım?

TaoTronics öneririm ben. Dışarıya ses verme sorunu varmış, onun dışında büyük bir eksisi yok. Açıkçası Anker sokakta takılmayacak kadar çirkin. Tabi bu öznel bir şey.

Öznel diyorsunuz okudum fakat TaoTronics de aynı görünüye sahip neredeyse biraz saçma yorumunuz olmuş kusura bakmayın. Ayrıca kulaklıkta ses kalitesi önemli absürt bir şey olmadıkça. Ben absürt bir şey göremedim açıkçası.

Taotronics SoundSurge 85 olanı aktif kullanıyorum, aynısından @Berrkay'a da aldırttım. Ses konusunda kesinlikle çok iyi, kablolu bağlarsanız belirli seviyenin üstüne çıkamazsınız. Bluetooth'la da normal seviyede sesi var. ANC cidden çok başka bir olay zaten. Dışarıya ses verme biraz var, sizin ne kadar açtığınıza bağlı.

Şarja gelince her şarjda genellikle 1 hafta sürekli kullanıyorum, denildiği gibi ANC olmadan 40 saati var. ANC açıkken de 20-25 saat gidiyor. Pedlere gelince bence yeterli, Q10'un pedleri biraz daha kalın ve dolgulu kuzenim kullanıyor. Taotronics ona nazaran nasıl desem biraz daha ince.

İkisi de fena olmayan kulaklıklar.

Taotronics SoundSurge 85 olanı aktif kullanıyorum, aynısından @Berrkay'a da aldırttım. Ses konusunda kesinlikle çok iyi, kablolu bağlarsanız belirli seviyenin üstüne çıkamazsınız. Bluetooth'la da normal seviyede sesi var. ANC cidden çok başka bir olay zaten. Dışarıya ses verme biraz var, sizin ne kadar açtığınıza bağlı.

Şarja gelince her şarjda genellikle 1 hafta sürekli kullanıyorum, denildiği gibi ANC olmadan 40 saati var. ANC açıkken de 20-25 saat gidiyor. Pedlere gelince bence yeterli, Q10'un pedleri biraz daha kalın ve dolgulu kuzenim kullanıyor. Taotronics ona nazaran nasıl desem biraz daha ince.

Hocam zaten çok yüksek seste dinlemediğim için sorun olacağını sanmıyorum ses vermesinin. Kalite olarak merak ettim. ANC beni de cezbetti bi' yandan fakat Q10'un da basslarının gayet iyi olduğunu biliyorum. Fazla kararsızım.

TaoTronics SoundSurge 85 olanı aktif kullanıyorum, aynısından @Berrkay'a da aldırttım. Ses konusunda kesinlikle çok iyi, kablolu bağlarsanız belirli seviyenin üstüne çıkamazsınız. Bluetooth'la da normal seviyede sesi var. ANC cidden çok başka bir olay zaten. Dışarıya ses verme biraz var, sizin ne kadar açtığınıza bağlı.

Şarja gelince her şarjda genellikle 1 hafta sürekli kullanıyorum, denildiği gibi ANC olmadan 40 saati var. ANC açıkken de 20-25 saat gidiyor. Pedlere gelince bence yeterli, Q10'un pedleri biraz daha kalın ve dolgulu kuzenim kullanıyor. TaoTronics ona nazaran nasıl desem biraz daha ince.

Sonuç olarak JBL 450BT, 460BT, 500BT VB. kulaklıklardan daha iyiler. Evet haklısın bende ikisini deneyimeldim denemez TaoTronics'i gördüm dokundum falan ses kalitesini bilmiyorum. Q10'u aktif kullanıyorum memnunum ayrıca Premium hissiyatı veriyor.
Hocam zaten çok yüksek seste dinlemediğim için sorun olacağını sanmıyorum ses vermesinin. Kalite olarak merak ettim. ANC beni de cezbetti bi' yandan fakat Q10'un da basslarının gayet iyi olduğunu biliyorum. Fazla kararsızım.

Q10'un basları çok bass seven biri olarak o kadar iyi değil ama kötü kesinlikle değil 100 üzerinden 75-85 arası gibi yani.

Geri
Yukarı