Anker Soundcore Life Q10 vs TaoTronics Soundsurge 85

sten

Zeptopat
Daha fazla  
Taotronics olan 320 TL'ye geliyor, Anker 350 TL, son kararımı hala veremedim. Sizce bu fiyatlarda hangisini almak mantıklı?

Anker kullanıyorum ses kalitesi ve şarjı çok iyi ama uzun süreli kullanımlarda kafayı sıkıyor o yüzden diğeri daha hafifse onu almanızı öneririm.

Son düzenleme:
Aceleniz yoksa Anker Soundcore Life Q10 Hepsiburada'da 290 TL'ye kadar düşüyor sürekli, o zaman almanızı tavsiye ederim.

Aceleniz yoksa Anker Soundcore Life Q10 Hepsiburada'da 290 TL'ye kadar düşüyor sürekli, o zaman almanızı tavsiye ederim.
Acelem var hocam biraz.
Anker kullanıyorum ses kalitesi ve şarjı çok iyi ama uzun süreli kullanımlarda kafayı sıkıyor o yüzden diğeri daha hafifse onu almanızı öneririm.
Diğeri daha hafif fakat ses kalitesi olarak Q10 daha iyi diyorlar. Bu aşırı kötü mü bilmiyorum. Bir kaç video var ama detaylı bilgilendirme yapılmamış.

Son düzenleme:
Ben de Q10 kullanıyorum ses yüksekliği ve bass kalitesi olarak mükemmel, kulaklarınız titriyor bass modunu açınca. Ama diğer arkadaşın da dediği gibi uzun kullanımda kafa bandından biraz sıkmaya başlıyor, ona göre tercihinizi yapın.

Ben de Q10 kullanıyorum ses yüksekliği ve bass kalitesi olarak mükemmel, kulaklarınız titriyor bass modunu açınca. Ama diğer arkadaşın da dediği gibi uzun kullanımda kafa bandından biraz sıkmaya başlıyor, ona göre tercihinizi yapın.
Hocam pek içime sinmese de birazdan TaoTronics olanı alacağım. Ses bakımından Q10'u çok beğendim ama ANC ile tasarımı beni daha çok çekti TT'nin. Yine de teşekkürler yorumların için.
320 liranın iyi fiyat olduğunu düşünüyorum, incelemelerde çoğu kişi 400 üstüne almış TaoTronics'i.

Hocam pek içime sinmese de birazdan TaoTronics olanı alacağım. Ses bakımından Q10'u çok beğendim ama anc ile tasarımı beni daha çok çekti TT'nin. Yine de teşekkürler yorumların için.
320 liranın iyi fiyat olduğunu düşünüyorum, incelemelerde çoğu kişi 400 üstüne almış TaoTronics'i.

Güle güle kullanın hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı