Anker Soundcore Life Q10ı alınır mı?

Önüme düşmüşken bir Q10 kullanıcısı olarak ben cevaplayayım. 2 yıldır kullanıyorum ürünü ve günlük 4-6 saat kullanımıma rağmen pedlerle ilgili hiçbir sorunum olmadı henüz. Pedler ilk aldığım gibi desem yeridir ama fiyatı biraz uçmuş. Bas ve ses kalitesi olarak gayet yeterli ama ses düzeyi istenileni veremiyebilir. Ekstra olarak 2 yılda 5 kere anca şarj etmişimdir. Ses düzeyinde büyük bir beklentiniz yoksa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Anladım pedlerden de önemlisi kablolu performansı nasıl? Dip ses çok rahatsız ediyor mu? Yeni taşındığımız yerde rahat rahat elektrogitar çalamadığım için kulaklıktan alacağım sesi.

Anladım pedlerden de önemlisi kablolu performansı nasıl? Dip ses çok rahatsız ediyor mu? Yeni taşındığımız yerde rahat rahat elektrogitar çalamadığım için kulaklıktan alacağım sesi.
Benim için dip ses yok hocam yani arkadan gelen cızırtıdır hışırtıdır hiç duymadım. Ama tabi bir müzisyen kulağıyla benimki bir değildir muhtemelen. Varsa bile internette yazdıkları kadar abartı değildir öyle olsa farkederdim heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı