Elektronik Anker SoundCore Motion Q Bluetooth hoparlör 699 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Daha fazla  
Ürün normalde 1000 TL civarında satılıyor. Amazon Prime özel 700 TL'den satılıyor. İndirim çok uzun sürmeyecektir almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun derim.

1689121032916.png

1689121062717.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker Soundcore Motion B modelini önermiyorum. Ses kalitesi ve bassları çok iyi ama bluetooth 4.2 sebebiyle seste gecikme yaşanıyor ve bir süre sonra çok rahatsız edici oluyor. Ayrıca paylaşılan bu modelin eksik yanı halen micro USB ile şarj olması. Xioami daha mantıklı bir tercih 800 TL civarlarına düşebiliyor zaman zaman. Ayrıca ses konusunda Anker’in iki modelinden de geride kalır yanı yok…

Anker Soundcore Motion B modelini önermiyorum. Ses kalitesi ve bassları çok iyi ama bluetooth 4.2 sebebiyle seste gecikme yaşanıyor ve bir süre sonra çok rahatsız edici oluyor. Ayrıca paylaşılan bu modelin eksik yanı halen micro USB ile şarj olması. Xioami daha mantıklı bir tercih 800 TL civarlarına düşebiliyor zaman zaman. Ayrıca ses konusunda Anker’in iki modelinden de geride kalır yanı yok…
Soundcore motion b kullaniyorum hocam haklısınız bluetooth versiyonu eski oldugu icin gecikme ve bağlantıda kopmalar oluyor onun dışında ses kalitesi güzel ama bass yeterli değil ev kullanimi icin ideal bence ses yüksekliği de yeterli telefon bağlantısında da sorunsuz çalışıyor.

Geri
Yukarı