Elektronik Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör 699 TL

Anker Soundcore Motion Plus kullanıyordum ama abime verdim. 750 TL'ye almıştım 4-5 bin lira olmuş. Onun yerini tutar mı sence?

Anker 30W iken Xiaomi 16W

Anker Soundcore Motion Plus kullanıyordum ama abime verdim. 750 TL'ye almıştım 4-5 bin lira olmuş. Onun yerini tutar mı sence?

Bahsettiğiniz ürünü bilmediğim için karşılaştırma yapmam mümkün değil. Biraz da sizin beklentinize bağlı. Fakat fiyatına göre çok güzel bir ürün. Şahsen ses seviyesi çok yüksek zaten %100 halinde kullanmak pek mümkün değil. :D

Anker daha iyi.

@TouchMyFlow merhaba PC için nasıl gider? İki tane alamayacağım maalesef bir tane alabilirim. AUX'la PC'ye bağlama şansım var mı?

Evet var. Ben de monitöre AUX'la bağlayarak kullanıyorum. Fakat şöyle garip bir durum oluyor. Eğer hoparlöre güç kablosu dokunmazsa ses sanki mono şekilde geliyor. Yani şarja takmıyorum tamamen kabloyu yarım şekilde bırakıyorum. Çünkü şarjı tamamen doluyken hem AUX hem güç kablosu bağlı kalınca arkada çok ciddi bir dip ses oluşuyor. Şarjı tamamen doluyken geçerli bu durum. Büyük ihtimal monitöre bağladığım için oluyor fakat en sağlıklısı Bluetooth ile bağlamanız.

Son düzenleme:
Evet var. Ben de monitöre AUX'la bağlayarak kullanıyorum. Fakat şöyle garip bir durum oluyor. Eğer hoparlöre güç kablosu dokunmazsa ses sanki mono şekilde geliyor. Yani şarja takmıyorum tamamen kabloyu yarım şekilde bırakıyorum. Çünkü şarjı tamamen doluyken hem AUX hem güç kablosu kalınca arkada çok ciddi bir dip ses oluşuyor. Büyük ihtimal monitöre bağladığım için oluyor fakat en sağlıklısı Bluetooth ile bağlamanız.
Kötü durum auxla hem güç alsa güzel olurmuş.Dip ses kasa sesinden fazla mı?Bluetoothda gecikme fazla oluyor mu?Fps oynamıyorum ama film izlerken rahatsiz etmesini de istemiyorum.Fazla soru sordum biliyorum ama ne alacam bilmiyorum.1k altında sadece eski tip hoparlörler kalmış :(

Kötü durum AUX'la hem güç alsa güzel olurmuş. Dip ses kasa sesinden fazla mı? Bluetooth'da gecikme fazla oluyor mu? FPS oynamıyorum ama film izlerken rahatsiz etmesini de istemiyorum. Fazla soru sordum biliyorum ama ne alacağım bilmiyorum. 1K altında sadece eski tip hoparlörler kalmış :(

Gecikme hiç olmuyor video izlerken. Dediğim gibi AUX'la bağlayıp kabloyu da yarım bir şekilde bırakırsanız eğer dip ses olmaz. Dediğim durum sadece şarj %100 ve AUX kablosu takılıyken oluyor. Monitörde kullandığım için mi yoksa neden böyle bilmiyorum fakat kabloyu bu şekilde bırakıyorum. Şarjı dolunca dip sesten anlıyorum ve fotoğraftaki haline getiriyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230531_105756.jpg
    IMG_20230531_105756.jpg
    271,4 KB · Görüntüleme: 81

Geri
Yukarı