Elektronik Anker Soundcore R50i TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık 549 TL

Bu kulaklığın oyun ve müzik performansı nasıldır? Deneyimleyen varsa bahsedebilir mi?
PC oyunu oynadığım için, oyun modunda bile, oluşan gecikme rahatsız edici. Müzik kısmında 2 kulaklığı da takınca güzel performans sunabiliyor. Ama mevcut Razer BlackShark V2 X kulaklığıma göre tatmin etmiyor tabi beni. PC ye geçince Ankeri bırakıp diğer kulaklığımı takıyorum.
4+ saatleri çıkartır bence.

PC oyunu oynadığım için, oyun modunda bile, oluşan gecikme rahatsız edici. Müzik kısmında 2 kulaklığı da takınca güzel performans sunabiliyor. Ama mevcut Razer BlackShark V2 X kulaklığıma göre tatmin etmiyor tabi beni. PC ye geçince Ankeri bırakıp diğer kulaklığımı takıyorum.
4+ saatleri çıkartır bence.

yaz aylarında kulak üstü çok bunaltıyor alternatif arıyorum. discord seslide saatlerini geçiren benim gibi birisi için kullanım süresi açısından yeterli gelir mi?

yaz aylarında kulak üstü çok bunaltıyor alternatif arıyorum. discord seslide saatlerini geçiren benim gibi birisi için kullanım süresi açısından yeterli gelir mi?
Hocam DC de hiç kullanmadım desem yeridir. Kullanırsam yorumumu yazarım.

süre olarak siz 4+ saat demişsiniz. ben yorumlarda 8+ gibi süreler gördüm benim için önemli olan süre açıkcası. sesli sohbet olacağı için kalite çok önemli değil
Hocam en fazla 4 saat civarında kullandım onda da şarjı yarı yarıyken kullanmayı bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı