Anket doldurarak veya reklam izleyerek para kazanmak

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Bana kısa zamanda sıfırdan 70 lira toplayabilecek siteler lazım. Fazla paraya gerek yok, güvenli olsun yeter. Sadece 0'dan 70 yapmam gerekiyor. Bir öneriniz var mı?

Bana kısa zamanda sıfırdan 70 lira toplayabilecek siteler lazım. Fazla paraya gerek yok, güvenli olsun yeter. Sadece 0'dan 70 yapmam gerekiyor. Bir öneriniz var mı?
Freecash olabilir hocam, oyun oynayarak isterseniz. yada anket doldurun. Ordan 1500 lira çekmiştim ;D

Kardeşim o kadar fakir değilim, elimde de param var. Seni ilgilendiren tek şey bana öneri vermek, vermiyorsan laf kalabalığı yapma

Saçma şekilde agresifleşmişsiniz, illa cevap yazma zorunluluğunuz yokken. Durduk yere kavga çıkardığınız için daha çok laf kalabalığı olacak şimdi. Sorunuza gelirsek Freecash ve Ysendeyi kullanabilirsiniz.

Kardeşim o kadar fakir değilim, elimde de param var. Seni ilgilendiren tek şey bana öneri vermek, vermiyorsan laf kalabalığı yapma
70 lira için bu kadar çabaya giren birisine göre fazla agresif tavırlar sergilemiyor musun sence de? Arkadaşın dediği şeyin senin fikrinden daha mantıklı olması da cabası.

Geri
Yukarı