[Anket] Düzenleme butonu kaldırılsın

Düzenleme butonu kaldırılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    36
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son yediğin cezadan bahsediyorsan, cümlenin sonuna nokta koymamışsın. Ondan ceza almışsın.

"düşüncülerini" yazdığın için değil.
Ben cezamda değilim. Bu butonun kullanışsız olduğunu belirtiyorum sadece. Hata, hatadır.

Ben yazdığım cevabı tekrar okuyorum paylaştıktan sonra. Yani o arada farkettiğim yazım yanlışlarını düzeltmem için güzel bir seçenek oluyor. Ayrıca cevap verdikten sonra, cevap verdiğim konuda yeterli bilgiye sahip olmadığıma karar verirsem
*Bu konuda bilgimin yetersiz olduğuna kanaat getirdiğim için bu yorumu sildim*
şeklinde düzenliyorum mesajımı. Büyülü bir şekilde o mesaj bir süre sonra kayboluyor :D Modlar çalışıyor. Teşekkürler modlar.

Şahsen @Vavien. in de dediği gibi, kendi mesajınızı raporlarken güzelce anlatırsanız, ceza vermeden düzeltilir. Zira rapor mesajını görmeden eylem yapılması mümkün değil. :)

Ancak moderatör konuları gezerken mesajınızı görür ve ceza verirse, siz raporlamış olsanız dahi ceza alabilirsiniz. Bu nedenle mesajlarınızı hep kontrol edin. :)

Şahsen @Vavien. in de dediği gibi, kendi mesajınızı raporlarken güzelce anlatırsanız, ceza vermeden düzeltilir. Zira rapor mesajını görmeden eylem yapılması mümkün değil. :)

Ancak moderatör konuları gezerken mesajınızı görür ve ceza verirse, siz raporlamış olsanız dahi ceza alabilirsiniz. Bu nedenle mesajlarınızı hep kontrol edin. :)
Işık hızında ceza yiyeceğim için rapor etmeme gerek kalmıyor 🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı