[Anket] En İyi Notebook Markası

Hangisi Daha Verimli Sizce

• Hp

Oy: 2 2,8%
  • Casper

Oy: 3 4,2%
  • Toshiba

• Acer

• Toplama Kasa

Oy: 19 26,8%
  • DİĞERLERİ

Oy: 43 60,6%

• Oy verenlerin toplamı
    71
Madem sorulmuş, linç de bitiyor yavaş yavaş ben de düşüncemi belirteyim.

HP'nin eski serilerinin mikrodalga özelliği olduğu biliniyor. Ancak yeni serileri fena değil. Tasarımlar iyileştirilmiş, ısınma eskisi kadar göze batmıyor, ilk tercih olmasa da alınabilir. Oyun için tercih edilmemeli.

Casper bir Türkiye markası ve bize özgü olan "çoğu" -evet, burada çoğu demek istedim- marka gibi dandikliğin sınırlarını zorluyor. Genel olarak malzeme kalitesi, kullanım ömrü ve satış sonrası destek üzer, yorar, pişman eder. Kullanım alanı ne olursa olsun tercih edilmemeli.

Toshiba ise ismi kulağa hoş gelen, bildiğimiz, tanıdığımız bir marka. Yine de oyun amaçlı kullanımda yeri olduğunu düşünmüyorum. Özel oyun serileri alınacaksa tercih edilmesi gereken başka markalar var. Oyun için tercih edilmemeli.

Acer ile pek tecrübem olmadı, tecrübesi olan birini de tanımadım. Alıp, kullanıp, memnun olan insanlar elbette vardır ancak yine bütçeye göre tercih edilmesi gereken başka markalar var. Yine oyun için tercih edilmemeli.

Toplama kasa ise toplama kasadır. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Diğerlerinin içinde, kullanım koşullarına göre F/P oranı en yüksek olanı. Şahsen ilk tercihim.

Asus bayağı sevilen, tercih edilen bir marka. Ancak benim tecrübelerim kasanın ucuz, adi hissiyatı ve HDD'ten çıkan şehvetli ses nedeniyle son buldu. Aynen iade. Hatta son bulmadı, abime hediye ettiğim dizüstünde de istikrarını bozmamış Asus. Abim de sorun etmiyor. Öyle mesutlar.

MSI'dan şikayetçi olan pek insan yok. Aralarında öne çıkıyor. Zaten oyun serileri ön planda olan bir marka.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı