Anketler ile ne kadar para kazanılabilir?

Swaglikeohio

Hectopat
Selam. Ufak bir gelir yapmak istiyorum. Günlük 1-2$ civarı olması iyi olur. Parayı hem geleceğim için hem de ufak tefek işler çıkarsa kapatmak için kazanmak istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir anket sitesi var mı?

Oyun oynayarak para kazanma siteleri de olabilir. Sadece günlük 1-2$ olması yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde o siteler aşırı gereksiz zaman kaybı günlük 13 TL verecek yer yok anket cepte bile 1 2 ayda 25 50TL anca.
Peki bu tür siteler var mı önerebileceğiniz? Yoksa gerçekten gidip laptoptan bitcoin mining falan yapmaya başlayacağım. Oyun oynayarak para kazanma siteleri olabilir.. Bi ara duymuştum öyle bir site de adı aklımda kalmadı.

O işler yaş. Günde 6 saat uğraşırsan belki 10-15 tl civarı kazanabilirsin ama psikolojine ve vaktine yazık değil mi? Onun yerine işe girsen daha çok kazanırsın.

O işler yaş. Günde 6 saat uğraşırsan belki 10-15 tl civarı kazanabilirsin ama psikolojine ve vaktine yazık değil mi? Onun yerine işe girsen daha çok kazanırsın.
İşte sorun da orada. Reşit yaşta değilim ve bu sene benim sınav senem.. (liselere giriş sınavı) Yapabilsem şöyle ufak bir yerde çalışırım ancak akşam 5.20 de biten bir okul ve üstüne ders çalışmayı hesaba katar isek gerçekten günde 2 saat falan uyumam lazım.

İşte sorun da orada. Reşit yaşta değilim ve bu sene benim sınav senem.. (liselere giriş sınavı) Yapabilsem şöyle ufak bir yerde çalışırım ancak akşam 5.20 de biten bir okul ve üstüne ders çalışmayı hesaba katar isek gerçekten günde 2 saat falan uyumam lazım.
Anket doldurursan hiç uyumaman lazım :D. Çok paraya ihtiyacın varsa lost ark oynayıp gold satabilirsin. Dolarla satarsın en azından yabancılara daha fazla para kazanırsın. Günde 30 40 tl kazanabilirsin uzun vadede.

Anket doldurursan hiç uyumaman lazım :D. Çok paraya ihtiyacın varsa Lost Ark oynayıp gold satabilirsin. Dolarla satarsın en azından yabancılara daha fazla para kazanırsın. Günde 30 40 tl kazanabilirsin uzun vadede.
Piyasa çok düştü ve uğraşmaya değmez bence. Sadece para kazanma odaklı oynanacak oyun değil.

Geri
Yukarı