Anksiyete sürecim

Ya okulda veya bir yerde zorbalik gorursem ya irkciliga ugrarsam diye cok korkuyorum.

Bunlar hayatın gerçekleri değil mi zaten? Bunu sende biliyorsun. Hayatı biraz gamsız yaşamamız gerekiyor. Ayrıca düşünsene dünyaya Afrika kıtasında da başlayabilirdik. Şimdi o insanlar her anlamda ırkçılığa, ayrımcılığa maruz kalıyor. Daha da önemlisi hayatlarını yaşayamıyorlar. Bırak gelsin ırkçılığı da zorbalığı da en fazla ne yapabilir ki? Umarım yazdıklarım iyi gelmiştir.

Selectra 50mg bilemiyorum sana ne ilaç verdiler. Hastalık şu şekilde yani durum ilerledikçe hastalığa insanın kendini yıpratmasına sebebiyet veriyor daha kötüye gitmeden ilaç gerekiyor tabi herkesin bu duruma düşme durumu farklı oluyor. Çevresel faktörler, aile ortamı yetiştirilme tarzı vb.
İlaç 100mg e çıkarıldı. Şimdi muhteşemim üzülmeyin diye söylüyorum. Selectra hayat kurtarır için hayatınıza bakın <3

Yani herkesin geçmişle bir derdi var. Ama geçmişi değiştiremeyiz her şey yaşandı ve bitti. Duygusal açıdan bakarsakta unutmak veya hiçbir şey hissetmemek bence imkansız. Zaten bu bizi insan yapan temel özelliklerdendir diye düşünüyorum.

Geçmişte bende çok aptalca şeyler yaptım. Ama bu anıların hepsini Memory'den atmaya çalışıyorum. Anılardan veya o anıları tetikleyecek insanlardan kaçıyorum. Sizin gibi bir kıza aşıktım ve açılamadım şu an o kızı görürsem yolumu değşitiririm Sohbet etmemek için.

Veya yanlışlıkla bir arkadaşıma zarar verme olayı yaşadım. Oyun oynarken oldu kesinlikle bilerek değildi. Çocuğa hiçbir şey olmadı ama olabilirdi, o gün ki piskoloji ile 10 yıldır çocuktan kaçıyorum. Selam dahi veremiyorum. Ve çocukla aynı apartmanda yaşıyoruz :D

Geri
Yukarı