Anksiyete yaygın bir hastalık mı?

554130

Decipat
Bu konuyu tamamen meraktan açtım, yanlış anlaşılırsa şimdiden kusura bakmayın. Instagram Reels'da neredeyse her videonun altına "anksiyetem dans ediyor, anksiyetesi olanlar baygınlık geçirdi, o sırada anksiyetesi olan ben" gibi yorumlar görüyorum. Ben bu kişilerin ilgi çekme amaçlı kendilerine durduk yere hastalık teşhisi koyduğunu düşünüyorum.

Çünkü durduk yere her videonun altına yazıyorlar. Asansör videosuna yazıyorlar, mağara videosuna yazıyorlar, birbirlerine selam veren insanların altına yazıyorlar, alışveriş merkezinde bağıran insanların olduğu videoya yazıyorlar hepsini engelliyorum cidden. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz, sizce anksiyete hastalığı Instagram Reels ve TikTok'ta abartıldığı kadar ciddi ve yaygın bir hastalık mı? Yoksa bu insanlar ilgi çekmek için mi bu yorumları yapıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anksiyeteyi ağızlarında oyuncak ettiler. O paylaşımları yapanların hiçbir bilgisi yok anksiyete hakkında. Anksiyete yaygın ama bu paylaşımları yapanların anksiyetesi falan yok. Olay tamamen ilgi çekme amaçlı.

Anksiyeteyi ağızlarında oyuncak ettiler. O paylaşımları yapanların hiçbir bilgisi yok anksiyete hakkında. Anksiyete yaygın ama bu paylaşımları yapanların anksiyetesi falan yok. Olay tamamen ilgi çekme amaçlı.
Ben de aynen öyle düşünüyorum. Bu kişiler yüzünden gerçekten anksiyetesi olan insanlar dalga konusu olmaya başladı, keşke her şeye bu kadar basitmiş gözüyle bakmasalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı