"Anladım ksjrkefhjr" mesaj ile kızlar ne anlatmak istiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer konuşuyor ve sohbet ediyorsanız, bu durumda oluyor bu tür konuşmalar ve genel olarak pek takmıyor ise karşı tarafı, bu tür mesaj atar. Ben de çok kez kullanıyorum bunu. Anladım, evet, aynen gibi mesajların yanına random ile atıp geçiştiriyorlar kısacası. Tabi bu hepsi için geçerli değil. Belki de normal olarak atıyor ve gerçekten de seni dinliyordur. Bu kelimenin herhangi bir anlamı yok. Hepsinde olan bir şey. Öyle ki, erkekler bile kullanıyordur illa ki.

Hmm öyle mi gibi bir şey ben de bazen kullanırım :d Ama genelde karşımdakini takmadığımda geçiştirdiğimde kullanıyorum.

Sevdiğim kızın peşinde 13ay koşmuş birisi olarak söyliyim, Sizin sevdiğiniz kızla ciddi bi mevzu geçiyosa anladım demek anladım tm falan demek görüşürüz demek kısaca hemen olayı kapatmak istiyorlar veya arkadaşlarıylayken size yazıyorsa o kız arkadaşlarının görmesinden olay ciddi bişeyse utanıyor olabilir.

Hangi kızla konuşsam hepsi "Anladım ksjrkefhjr" falan diyorlar.
Ne bu kod falan mı? Çünkü anladım dedikten sonra cevap bekliyorlar, ne diyebilirim ki?
Ne demek bu "anladım" bilen var mı?

Anlamış ama bunu komik bulmuş ve neden böyle bir şey anlattın veya neden böyle bir şey yaptın demek istiyor. Bence büyük ihtimal saçmalamışsındır, o da sana bunun nedenini soruyordur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı